SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementacja do treningu muay thai

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3718
Witam. Już nie jestem w gimnazjum ale mam mały staż więc napisałem tutaj. Będę trenował drugi rok tajski boks. W ubiegłym roku miałem nawet 5 treningów w tygodniu. Teraz albo 3 albo 4. Chciałbym również w dni nie treningowe ćwiczyć swoją wagą ciała oraz biegać. Czy kupienie odżywki białkowej, kazeiny, bcaa, oraz witamin i czegoś na stawy mogło by pomóc. Nie mam czasu ustalać diety bardzo dokładnie ale jem zdrowo i dosyć dużo. Jednak moja waga ciągle się wahała, a chciałbym ja zwiększyć. Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Odżywka białkowa zbędna... jak nie masz diety to niepotrzebna
Kazeina to samo
Bcaa również zbędne
Witaminy+minerały byłyby ok do uzupełnienia ewentualnych braków
Pewnie plusy do wydolności może dać kreatyna i beta-alanina
Jak waga się waha i nie możesz jej zwiększyć to jedz jeszcze więcej - innej możliwości nie ma... choć dieta by się przydała, by kontrolować przyrost wagi (żeby rosły mięśnie, nie tłuszcz)
Wystarczy nawet mniej więcej ustalenie posiłków i rotacja produktami trzymając się podstawowych zasad zdrowej diety


Zmieniony przez - walker1707 w dniu 2015-08-30 11:44:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3718
Ok dzięki za pomoc. Z kreatyna jeszcze trochę poczekam bo z dieta mogą być problemy. Ale na stawy glukozamina mogła by być, no nie? Z tłuszczem raczej nie mam problemu. Zobaczę jak będzie po paru miesiącach i może wtedy znowu o nich pomyśle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Glukozamina nie działa
Polecam:
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1364 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3718
to co lepsze od glukozaminy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Na stawy? Nie słyszałem, żeby cokolwiek z suplementów działało w satysfakcjonującym stopniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny + kilka pytań

Następny temat

Jak oceniacie plan ?

WHEY premium