SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja przy sprincie

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Z suplementów kreatynowych polecałbym tutaj szczególnie Crevolution, ze względu na duży potencjał buforujący (odkwaszający) tego preparatu To bardzo ważne w tej dyscyplinie sportowej. Można połączyć z KRE-ALKALYN. Dodatkowo polecam R-ALA, MZB oraz glutaminę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 750
A w jakich dawkach powinno sie stosować Crevolution? Następnym razem myslę ze go zastosuje.

Teraz mam juz kupiony TCM 360 kap. I chciałbym sie dowiedzieć jak to dawkować... Czy było by dobrze tak jak wczesniej pisałem (12 kap dziennie podzielone na 4 porcje 4 kap rano 4 przed treningiem i 4 po treningu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Optymalna dawka to 2x10g (1 porcja przed treningiem, druga po treningu). Jeżeli chodzi o TCM, to sposób dawkowania jak najbardziej prawidłowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 750
do kreatyny TCM też trzeba pić do kazdej porcji węglowodany czy juz nie? Mozną ją przyjmować np 30-60 min po treningu czy musi być przyjmowana bezposrednio po treningu.

I czy przyjmowanie mniejszych dawek bedzie mniej efektywne niz te 12 kap dziennie. Dodam ze waze 77 kg i mam wzrostu 182cm. A moze jakieś mi inne polecicie dawkowanie niz te co zaproponowałem które w tym sporcie bedzie efektywniejsze...

Pozdrawiam


Zmieniony przez - paolo99 w dniu 2008-04-02 16:49:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 658
12 kapsów = 13,2gram TCM to nie jest trochę za duża dawka, dla osób o masie 80-90kg??
a 2 pytanie to dlaczego CYTRYNIAN Kreatyny lub PIROGRYNIAN nie zrobiły kariery?? słaba promocja czy może słabe efakty??bo nigdy tego nie próbowałem i nie znam nikogo kto by to brał.
Jak dla mnie nr 1 to KRE-ALKALYN najlepiej skacze po nim siła, potem ESTER a JABŁCZAN i MONO jednak zdecydowanie słabiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
mysle ze kwestia cytro i piro wynika z naglego bumu na nowsze formy kreatyny, ja stosowalem citro i bylo okej, porownywalne z mono

co do supli do sprintu, nastaw sie na poprawe sily, pod tym katem wybierz suple..

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 750
Biorąć wyzej wymienione kreatyny w tym TCM mozna je popijąć zwykłą wodą?? CZy trzeba czymś popijać tak jak jest to w mono...

Zmieniony przez - paolo99 w dniu 2008-04-06 11:53:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
mozesz zwykla woda popijac
mono tak samo

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 750
Jaką dawke powinno się przyjąć w dni nietreningowe? 8 kapsów? 4 rano i 4 popołudniu?

Zmieniony przez - paolo99 w dniu 2008-04-06 17:26:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 750
Panie darku a przyjmowanie TCM w dawkach 12 kapsów przez okres miesiąca bedzie dobrze? Czy po jakimś czasie zmniejszyć dawke? wyczytałem ze powinno sie przyjmować 0,06g na 1kg ciała a stosowanie wiekszych dawek nie wnosi nic nowego... To sie tyczy tylko monochydratu czy tez innych takich jak TCM, estru, ccytrynianu? NIe chcem jesc kreatyny w dawkach niewiadomo jakich... Chcem zeby był jak najwiekszy wzrost siły ale licze sie tez z kosztem... nie chcem wyrzucac kasy w błoto...:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co najlepiej po kreatynie?

Następny temat

X5 czy Provit 85 ????????

WHEY premium