SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja marsz długodystansowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ale mówimy o węglowodanach w czasie marszu, ubytki minerałów i płynów mogą być spore w czasie marszu i należało by je uzupełniać. czy jak nie carbo to też są żele energetyczne
https://sklep.sfd.pl/Szukaj.aspx?q=gel
trec, fitnes authority i inni producenci mają
trec jak pamiętam ma rózne skąłdy z kofeiną bez niej itp.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44
Dochodzi jeszcze temat zimna. Z doświadczenia alpinistycznego wiem że węglowodany są dobre ale na krótki intensywny wysiłek. Dobry pełnowartościowy posiłek to podstawa i będę taki próbował zapewnić. Przy tym profilu czyli podejścia zejścia obciązenie plecakiem po testach wiem że najważniejsze to regeneracja. Marsz potrwa około 15-20 dni z 4-5 przerwami. Dostają też stawy skokowy i kolanowy ale mam porządne buty no i odciążam się kijkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Czyli lepiej do plecaka za wiele nie pakować czy macie jakieś postoje gdzie można wszystko zostawić sobie w punkcie itp, czy tylko to co weźmiesz do plecaka i z tym idziesz ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44
Mam postoję śpię w schroniskach. Generalnie idę sam ale będą dołanczać znajomi także będą mi dostarczać potrzebne rzeczy. Myślę żeby rozwieść po trasie część sprzętu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Myślę, że powinieneś zainteresować się dietą low carb. Sam stosowałem przy długodystansowych spływach i przy średnio intensywnym wysiłku, ten schemat żywienia sprawdzał się.
Nie wiem tylko, czy nie za późno na testy
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
Płyny i minerały to jedno. Carbo to coś innego. Tak jak pisałem przy takim profilu wysiłkówym ww złożone i tłuszcze nasycone najlepiej się sprawdza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kolega sporo biega codziennie po ok 15-20 km na weekendach zawody 1-2 biegi i jak słyszę co jada to praktycznie same węgle.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234412
pawel.tarka28
Płyny i minerały to jedno. Carbo to coś innego. Tak jak pisałem przy takim profilu wysiłkówym ww złożone i tłuszcze nasycone najlepiej się sprawdza.


kwestia proporcji weglowodanow. jak wsypiesz 5g carbo na 100ml to bedziesz mial izotonika ktorego z powodzeniem mozna popijac przy tego typu dystansach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
Oczywiście można ale równie dobrze może być zwykła woda. Najlepiej pogadać z kimś kto podobne wysiłki podejmuje to doradzi ale podstawa to dostarczyć syte wysoko kaloryczne posiłki do organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234412
no racja, bo my tutaj w dziale tylko siedzimy i doradzamy tak jak nam pasuje w ciemo i bez znajomosci wysiłku fizycznego jaki jest podejmowany przez autora

by nie byl goloslowny wystarczy wejsc na pierwszy lepszy blog o osobach uprawiajacych wedrowki dlugodystansowe
http://drytooling.com.pl/serwis/art/patenty/7292-jakie-jedzenie-w-gory-trekking-wspinanie
nawet zahacza o tematyke supli jak widac autor, ktory podejmuje tego typu wyprawy bazuje na weglowodanach jak i napojach sportowcyh, a przestrzega przed zwykla woda.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AD Tauro-Test

Następny temat

Gainer po treningu. Przed czy po posiłku ?

WHEY premium