SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja Yohimbiną.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
ja biorac joszke ladowalem bcaa na treningu w ilosci 30g i wszytsko zgrywalo,
liczy sie tez w sumie predyspozycja danego osobnika, wrazliwosc na inse, jak i sam ladunek glikemiczny pokarmu
trzeba przetetsowac na wlasnej skorze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Bardziej bym się martwił tym, żeby ten posiłek zjedzony godzinę przed wysiłkiem nie zalegał na żołądku i utrudniał treningu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kwestia wysoce indywidualna. ja jestem w stanie zjesc nawet i 20 minut przed treningiem porzadny posilek i nie mam zadnych dolegliwosci, czy utrudnieniu w treningu, natomiast dla przykladu moj kolega - kilka serii i rzyganko

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Tylko w jakim celu jeść w ten sposób? Posiłek będzie zalegał przez cały trening, a zaczniesz go trawić po treningu. Zamiast obciążać w ten sposób układ trawienny, lepiej zjeść go po prostu po treningu, a w jego czasie dać organizmowi możliwości skupienia się na wysiłku.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
zdarzaja sie sytuacje awaryjne i taka tu opisalem, a nie codziennosc

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
u mnie najlepsza opcja to okolo 2-3h posilek przed wysilkiem, wtedy czuje sie duzo lepiej, wole isc delikatnie "glodny" ni najedzony

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699748
Dokladnie , sam czasem trenuje na lekkim głodzie . Napewno lepsza opcja niż po jedzeniu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Również jestem tego samego zdania. O ile trening siłowy mogę wykonać 1,5-2 godziny po posiłku, to mocne treningi wytrzymałościowe, czy sparingi to już problem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
no wydolnosciowki z pelnym brzuchem to katastrofa%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699748
Z pełnym brzuchem najlepiej wchodzi trening nog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate Nutrition Waxy Maize - maltodekstryna

Następny temat

GABA

WHEY premium