SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple do metki!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sumie odp dostałes od Micza,jedyna odżywka jaka ma sens,a reszta to pic na wodę.To jedyny suplement które coś dają - białko w prochu - no może jeszcze gainery i kreatyna, a reszta to strata kasy. Chyba że ci chodzi jeszcze jakie białko wybrać, to najtansze z sfd za 40zł/750g,ja tylko takie pije bo jest dobre w smaku i makro ma nawet pod redu.A łodzianin też nie chce źle dla ciebie pisząc cały czas o zarciu i nie robi tego zlośliwie,żeby cie zgno.ic albo coś,bo nie zna cie i nigdy zapewne cie nie pozna,ale żeby waga szła w górę to trzeba jeść i to jedyny sposób,pewnie o tym wiesz,ale pisząc że jesz wszystko,a tak naprawdę nie do końca wiesz co, ale zdrowo (bo tak to opisałes) to nie wiesz czy kalorii masz wystarczajaco na +, wiec nie trać kasy na odzywki,tylko policz sobie sam zarcie z jednego dnia,sam dla siebie (bo ćwiczysz dla siebie nie dla nas), żeby się przekonac,jeżeli będzie mało to dołoz i później każdego dnia pilnuj tego mniej wiecej,ale zawsze na + (na masie mniej wiecej bo na redu co do grama. Więc jak już coś to tylko bialko i gainery, no może jeszcze jakies kompleksy witamin,ale teraz sezon na wazywa startuje więc witaminy same rosna (ja mam działkę więc nie mogę się już doczekać wszystkiego nie sklepowego). Nie trać kasy nadaremno na jakies dziwne suple,chyba ze masz jej za duzo to moge ci na priv mój numer konta podac,to razem roztrwonimy twój majątek HahahaHahaha:P

a i jeszcze działają niektóre przedtreningówki, bo jak się czlowiek pozadnie nacpie to aż lepiej się ćwiczy:), A jakie to poszukaj gdzieś tu są testy chłopaki dawali opinie - ja np jak spróbowałem pół miarki stimula to dwa dni dochodzilem do siebie,a tydzień tańczyłem bez muzyki:P

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-05-17 12:28:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 158
Oto moja dieta:
Rozpiska przykładowych posiłków:

Ilość makroskładników w posiłku I :
Białko42g
Węglowodany53g
Tłuszcz8,5g
Posiłek I
Płatki owsiane – 80 gram
Białko serwatkowe – 40gram
Płatki owsiane zmiksować, dodać białko, zalać wodą i szejk gotowy (śniadanie w 5minut)

Ilość makroskładników w posiłku II :
Białko40g
Węglowodany98g
Tłuszcz16,5g
Posiłek II
Pieczywo pełnoziarniste – 220 gram (4 kromki)
Wędlina (gotowany kurczak) – 120gram
2 całe jajka
Pomidor – 100 gram

Ilość makroskładników w posiłku III :
Białko48g
Węglowodany82g
Tłuszcz16g
Posiłek III
Ryż brązowy – 100gram (1 worek)
Filet z piersi z kurczaka– 180gram
Brokuł – 100gram
Oliwa z oliwek – 10gram

Ilość makroskładników w posiłku IV:
Białko42g
Węglowodany48g
Tłuszcz5,5g

Posiłek IV
Makaron pełnoziarnisty – 80gram
Grillowany filet z piersi z kurczaka– 180gram
Ogórek – 150gr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 158
I teraz konkrety chłopy co do tego dokupic!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
jak już masz cisnienie na ta metke to ją zjedz i nie truj,z SUPLI dokup bialko i popijaj bo i tak diety nie ogarniesz co tu duzo sie wywodzic

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94851 Napisanych postów 364843 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670236
stosuj witaminy
po treningu carbo 70-100 gram skoro celem jest masa
i do tego porcja-dwie białka po carbo od razu
i pilnuj pasa bo 90 cm to nie mało przy tej budowie
miska to 90% sukcesu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 158
Czyli panowie tak jak pisalem wczesniej czy taki sklad bedzie odpowiedni??
1. OLIMP VITA-MIN MULTIPLE SPORT + OLIMP GOLD OMEGA3 1000 + Magnez
2. Białko - moja propozycja była WPC 80 łowickie a co wy zaproponowalibyscie?
3. OLIMP CARBONOX 1kg WĘGLOWODANY CARBO + ARGININA
No i moze jakies Bcaa jezeli to dobry tez pomysł do poprosze o propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu pytania o żarcie
https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html
Tu pytania o suple
https://www.sfd.pl/suplementy/
tu pytania o doping
https://www.sfd.pl/Doping-f14.html

każdy dział jest od czegoś innego i to nie ma różnicy czy jesteś na bombie czy nie i z mojej strony to tyle, amen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 158
Panowie ale skoro tutaj zaczałem temat to po co bede zakladal kolejny gdzie ktos mi poda kolejne linki i napisze zebym pytał w dopingu a w dopingu w dziale supli i tak w kolo?
Pozatym juz tam temat mam
https://www.sfd.pl/Suple_do_metki!!!-t1075878.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94851 Napisanych postów 364843 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670236
bo w tym dziale dyskutujemy o lekach a czy bijesz saa czy nie -to odżywki i suplementy nie zmianiają swojego przeznaczenia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 158
W takim razie kliknijcie tutaj i mi odpiszcie
https://www.sfd.pl/Suple_do_metki!!!-t1075878.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca + Test + Wino + Hcg + Clomid

Następny temat

Rok po cyklu testosteron na dnie POMOCY!!!

WHEY premium