SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca + Test + Wino + Hcg + Clomid

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 798

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 410
Witam, co sądzicie o tak rozpisanej kuracji:
1-4 deca 250 mg e7d
5-6 deca 375 mg e7d
7-8 deca 500 mg e7d
2-8 testosteron enantcha 250 mg e5d
5-11 wino 50 mg e2d

Posiadam 3 bicia Hcg i 20 tabc cloma, kiedy wziąć się za odblok ?

Dieta:
3750 kcal
104 g tłuszczy
białko 140 g zwierzęce, 40 g roślinne
Węgle 525 g

Trening 5 x trening siłowy
Ew 6 dzień jakieś bieganie, aeroby, cardio, crossfit
Staż na siłowni 2 lata,
wcześniej przebyte cykle
20 ml winstrol 2010 r
10 ml testosteron 2009 r

Proszę o pomoc, krytyki nie potrzebuje, mam jej wystarczająco, więc jeśli masz pokazać przed innymi użytkownikami, że jesteś super inteligentny i masz uświadamiać mnie, żebym wziął się za kreatynę lepiej stąd wyjdź, bo tak jak napisałem. Jestem tu, aby uzupełnić braki w mojej wiedzy, a jak każdy, ucze się na błędach i ciągle dążę do tego, aby ich więcej nie popełniać.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zaczynamy ankietą działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 410
Znowu nadgorliwy lodzianin, który jest najmądrzejszy, a tak naprawdę tyko każdego krytykuję bo jest an forum 9 lat i ma status eksperta. Może po prostu potrzebuję tej wiedzy do napisania jakiejś pracy, albo coś tego typu, a nie do tego, żeby się kuć i wypełniać ankietę ? Tego już nie wziąłeś pod uwagę bo bezmyślnie wypisujesz tylko "zaczynamy od ankiety" żeby nabić sobie postów, mimo, że wypisałem wszystko co może być potrzebne przy pomocy na moje pytanie, jakie trening, jakie wcześniej przebyte cykle, i jaka dieta z dokładnym wyznaczeniem makroskładników, ahhh te internety....

Proszę o pomoc, krytyki nie potrzebuje, mam jej wystarczająco, więc jeśli masz pokazać przed innymi użytkownikami, że jesteś super inteligentny i masz uświadamiać mnie, żebym wziął się za kreatynę lepiej stąd wyjdź, bo tak jak napisałem. Jestem tu, aby uzupełnić braki w mojej wiedzy, a jak każdy, ucze się na błędach i ciągle dążę do tego, aby ich więcej nie popełniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
skoro regulamin ci nie pasuje to zmien forum,tutaj każdy jest traktowany tak samo !
a cykl jest do bani jak chcesz wiedzieć do pracy
deka się rozkręca ok 6 tyg na dobre dopiero i dawanie jej na 8 tyg mija się z celem
i na tym kończymy ten temat bez ankiety

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-05-15 10:43:08

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
a tutaj aby jeszcze jeden post sobie nabić -https://www.sfd.pl/ANKIETA...BEDA_BANY!-t953103.html

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

M1T

Następny temat

Suple do metki!!!

WHEY premium