SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Superpump 250+argi power+cm3 jak dawkować

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438
Jestem nowy na forum więc witam wszystkich :) mam pytanko ponieważ zakupiłem sobie to co mam w temacie czyli Superpump 250+argi power+cm3 superpumpa mam 800g cm3 180 kapsułek a argi power 50 i moje pytanie jak to najlepiej dawkować ? myślałem nad tym aby to argi power zostawić sobie jak skończe cykl na podtrzymanie ale sam juz nie wiem jak będzie najlepiej więc proszę was o pomoc :) aha mam jeszcze oczywiście ZMA omege 3-6 witaminy i minerały z olimpu do tego BCAA pro 4200 ale to dawkuje tak jak producent każe z góry dzieki za odpowiedzi :)

Zmieniony przez - kriis w dniu 2010-06-08 17:10:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
DT rano 4 cm3 witaminy+omega3 do sniadania, przed treningiem porcja Superpumpa+bcaa 1g na 10kg masy ciala, po treningu bcaa 1g na 10kg masy ciala, przed snem chela mzb
DNT rano 4c cm3+witaminy+omega, przed snem chela mzb

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438
Dzięki za szybką odpowiedz :) a co według ciebie powinienem zrobić z argi power ?po cyklu brać czy do tego dowalić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
jak dla mnie bez roznicy
ja bym dal do cyklu.
przed treningiem z 3-5 kapsow.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438
Hmm już sam nie wiem właśnie tak sobie myślę ze może by spadki były mniejsze jak bym brał po cyklu ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
moze byc ze argipower miedzy cyklami ale jesli chcesz uchronic sie przed "spadkami" to jedz caly czas na dobrym poziomie i nawet owych nie zauwazysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438
Jest problem z tym że nie chciałbym przytyć bo taką tendencje mam ;/ więc jak bym sporo jadł to może być różnie :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
nie masz jesc sporo .

wylicz diete dokladniej i bez problemu , sam latwo lapie fat wiec wiem cos o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
kriis jak masz problemy z przytyciem nabieraniem masy to w diecie posaw glownie na tluszcze dobrej jakosci. weglowodany na sniadanie, przed i po treningu.
do reszty byw dawal sporo fatu, bo latwiej jest uzyskac w ten sposob nadwyzke kaloryczna.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438
Znaczy ja bardzo łatwo nabieram fatu i tu jest problem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no to tym bardziej trzeba sie do odzywiania przylozyc.
odpowiednia nadwyzka kaloryczna bys nie gubil miesnia, nie lapal fatu, a robil postepy zwiazane z budowaniem suchej masy.
jednym slowem powodzenia w ukladaniu jadlospisu, bo musisz to zrobic pod siebie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy.. 2 Cykl...

Następny temat

Jakie białko?

WHEY premium