SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sumplemenacja podczas drugiego cyklu kreatynowego.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1044

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

ektomorfik

Wiek

18

Waga / wzrost

67 / 173

Staż treningowy

ok. 1,5 roku

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

kreatyna universal mono

Stosowane wcześniej spalacze

-

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

-

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

-

Przewidziane finanse na cykl

bez większych ograniczeń
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1344
Witam. Miałem już jeden cykl na kreatynie mono universala. Nic więcej nie brałem, dobrze trzymałem miske, na siłce się przykładałem i z efektów jestem zadowolony.
Teraz nadchodzi czas na kolejny cykl i nie mam pojęcia co byłoby najlepszym rozwiązaniem. Znów mono, czy jabłczan? I czy warto coś do tego dokupić?
Koszty nie wchodzą w grę, jeśli coś jest niezbędne albo na prawdę przydatne to to kupię.
Z góry wielkie dzięki za pomoc, bo przy pierwszym cyklu nie było problemu - mono. Teraz zaczynają się powoli schody, a ja jestem zielony, jeśli chodzi o sumplementacje.

"Jeśli się tylko mocno wierzy i pragnie, wszystko można osiągnąć..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5466
Mono możesz brać zawsze. Ja bym na Twoim miejscu spróbował z jabłczanem teraz (np Treka), Chociaż jeśli byłeś zadowolony z efektów możesz powtórzyć mono, a dopiero potem jabłko.
Pamiętaj, że przed następnym cyklem musisz zrobić przerwę taką ile trwał poprzedni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
Jeśli lubisz pompe na treningu kup jakąś przedtreningówke do tego mono i będziesz zadowolony możesz także dokupić bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1344
Po jabłczanie, mono przyniesie jeszcze jakieś efekty?
Jeśli tak, to zdecyduje się teraz, tak jak mówisz, na jabłczan treka cm3. Warto coś jeszcze do tego dorzucić?

"Jeśli się tylko mocno wierzy i pragnie, wszystko można osiągnąć..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1344
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Niestety nic na razie mi to nie rozjaśniło, ile postów tyle innych propozycji.
Remik, co do Twojego linku. Przeglądając forum często napotykałem się na odradzanie stacków u osób w podobnej sytuacji do mojej. Mógłbyś mi wyjaśnić dlaczego warto to wziąć?

"Jeśli się tylko mocno wierzy i pragnie, wszystko można osiągnąć..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234905
co do stackow u poczatkujacych wszystko zalezy od tego jaki to produkt i od kasy.
PP nie jest zadnym wymyslnym stackieg z substancjami zakazanymi, stad smialo nawet osoba po jednym cyklu moze sobie na niego pozwolic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1344
To teraz powiedzcie co mam z tego wybrać :D Biorąc pod uwagę kolejne cykle. Co najlepiej po kolei zrobić.
Sorry, że Was tak zadręczam, ale serio się w tym nie orientuję i nie chcę tego wybierać "rzucając lotkami" :P

"Jeśli się tylko mocno wierzy i pragnie, wszystko można osiągnąć..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234905
kolejnosc zbytnio znaczenia nie ma, bo w kazdym cyklu glowne skrzypce i tak gra kreatyna, reszta to tylko efekt dorazny treningowy jezeli masz jakis przed treningowiec, chyba, ze stack ma chocby sporo beta alaniny, ktora znacznie poprawia parametry np silowe w polaczeniu z kreatyna to wtedytak.

na tym etapie Remik podal ci bardzo ciekawa propozycje, bez stymulantow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1344
OK, no to w takim razie wezmę ten Pure Power. Do tego dokupić jeszcze jakieś mono, czy PP samo w sobie wystarczy?

"Jeśli się tylko mocno wierzy i pragnie, wszystko można osiągnąć..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mesomorph, dorian nox pump

Następny temat

Kreatyna- 3 cykl

WHEY premium