SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strongman bez koksow???

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
owszem jest różnica ale w jednym z postów napisales ze wiesz ze na pewno nie bral i dopiero za jakis czas dodales ze to tylko on sam wie.Wiec nie mow ze na bank jest czysty,bo to ze mu nic nie udowodniono nie swiadczy ze nie bral.
Ba sa nawet przypadki kiedy wynik kontroli jest ujemny ale zagrywki ludków rządzacych trojbojowa czy kulturystyczna scena dla wypromowania swoich zawodnikow uziemiaja czystego zawodnika mowiac np ze w probce jest za malo moczu a zawodnik sobie juz wroci do domku.Jest to temat rzeka i jak napisal wczesniej Daroo rozmowy prowadzone byly juz wielokrotnie i wlasciwe nigdy nie dojdziemy do 100%prawdy.
Pozdrawiam

"Czas na to, aby pójść drogą, wierząc, że jest ona właściwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Zgadzam sie z Toba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie ja bylem?zostalem zdyskwalifikowany...chyba sie domyslasz za co?teraz moze za rok sprobuje sie zlapac do 10 strongmanow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16257
cwiartka powodzenia w strongach !!

654 tank hunter batalion

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36589
Czorcia ja jestem niekoksujący i gdy spróbowałem po raz pierwszy w życiu walizek to na ciężarze 100kg każda zrobiłem trochę ponad 30m...a wiadomo, że gdyby trochę poćwiczyć w tym kierunku to wynik szybko by wzrósł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2340
100kg na 30m to niewiele jak na to co odwala taki Pudzian.Poćwiczyć możesz ale czy uda się tobie wytrzymać 3 lub 4 nie mówiąc już o6 konkurencjach w ciągu dnia.Można kombinować na 2 sposoby.Jakby coś brali to by wszystkim serce powysiadało po dwóch konkurencjach wieć nie biorą.Ale może właśnie biorą żeby wytrzymać to wszystko.Spójrzcie na ich łapy.Ćwiczycie to sami odpowiedzcie czy łatwo dojść do czegoś takiego.Zresztą w pewnym magazynie widziałem zdjęcie Pudziana w wieku 17 i 20lat.Jak on nic nie brał w tym czasie to jest ewenementem.Geny w tym wypadku nie mogły grać aż takiego znaczenia.Zresztą powiedzmy sobie szczerzę:mało kto nie miał styczności z koksami więc dlaczego oni mieli by nie brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5734
Zgadzam się z tobą memphis.Też widziałem te zdjęcia Pudziana.W wieku 17 lat był szczuplutki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2340
Co tu dużo gadać.Rozwalić się tak przez 3lata?Chciałbym wiedzieć jak on to zrobił.Jakby na to nie patrzeć to ten sport do najczystrzych napewno nie należy.No ale chyba w każdym sporcie istnieje doping,wieć pies drapał te wywody.Może należało by dać spokój z kontrolą antydopingową.Jak ktoś jest sprytny to i tak nie wpadnie.Zresztą jeśli chodzi o Strongman to dopiero ostatnio wprowadzili kontrolę antydopingową i...powstała nowa federacja Strongman założona przez Dymka i chyba Pudziana.Zbieg okoliczności czy zamierzona akcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 659
Nie rozumiem Was...Czy kiedykolwiek ktorys z Was sprobowal przejsc szesc pelnych konkurencji i poczul co znaczy dzwiganie jako strongman????!!!
Nie bede komentowal tych "rewelacji" jakimi sie wzajemnie obdarzacie ale napisze jedno.Wiem ze jest mozliwe przejscie np.60m z walizkami 140 kg!I to w bardzo dobrym czasie.I bez KOKSU!!!!!!!!Wiem ze jest mozliwe przerzucenie opony na szesc obrotow w czasie ok.22 sek.I to bez KOKSU!!!!!!!Wiem ze jest mozliwe wrzucenie kuli wazacej ok.140 kg.I to bez KOKSU!!!!!!!!! Mysle ze to powinno Wam wystarczyc jako dowod tego iz wyniki na wysokim poziomie mozna osiagac bez wspomagania.A jesli juz chcecie rozmawiac o tym czy strongmani biora czy tez nie ,to na razie Wasza ciekawosc nie zostanie zaspokojona gdyz strongman odpowiada sam przed soba.Nie ma zadnych kontroli dopingowych!Poza tym dlaczego nie popiszecie o koszykarzach lub np.hokeistach ligi NHL.To mysle bylby ciekawszy temat.
I jeszcze jedno.Zaloze sie o wiele ze wszystkie te posty pisza osoby ktore nie raz zazywaly srodki dopingowe i nie raz jeszcze beda.Ale to wlasnie jest Wasz sens cwiczenia...Zastanawiac sie kto ,jak i ile bierze ze jest tym kim jest.I wiecie co....Wy na pewno bedziecie tam gdzie jestescie gdyz poszerzanie wiedzy to zadawanie mądrych pytan....

...sila zostaje z Toba do konca zycia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Nie piszemy o hokeistach i koszykarzach poniewaz to forum dotyczy sporow silowych a nie sitakowki czy pilki plazowej.
Poza tym mysle ze nie masz prawa pisac rzeczy w stylu 'wy wszyscy ktorzy piszecie te posty napewno biezecie' czy cos podobnego!!!
Tak sie sklada ze ja zaczalem tego posta i jeszcze nigdy nie mialem koksu nawet w rece nie mowiac juz o jego polykaniu, wachaniu lub wstrzykiwaniu sobie.
Takze wypraszam sobie komentarze w tym stylu.
pozdrowienia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kwalifikacje

Następny temat

ROLA PRZEDRAMION W WYCISKANIU

WHEY premium