SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stres a walka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996


ja im sie nei dizwie


ojciec ale ja Cie chyab troszke lepiej znam od nich


ogólnie Ty i BROŃ --> nei jade do Ciebie wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1337
Tak ja chcialem powiedziec ze w obecnych czasach najbezpieczniej miec solowke z gosciem ktorego znasz od lat bo wiesz ze nie wyskoczy z nozem po przegranej. Teraz bic sie w miescie bez obstawy kolegow nie warto bo jak wczesniej ktos mowil mozna stracic zycie przez glupia solowke, a chyba nie warto.Niestety takie sa dzisiejsze realia, kiedys bylo inaczej. Byly zasady ze nawet jak 4 cie naszlo to miales solowke pojedynczo z kazdym a nie 4 naraz z nozami.Ale czasy sie zmieniaja i mysle ze najskuteczniejsze na ulicy sa 3 rzeczy:
1.Ucieczka.
2.Stado kolegow za plecami.
3.Kalashnikov ewentualnie Uzi.

ŁKS ŁÓDŹ

Wanderlei Silva Fan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Aaaa.. to lipa. Nie moglbys tez isc na krav mage bo tam tez niby trzeba miec zaswiadczenie o niekaralnosci [przynajmniej u mnie w miescie]

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1242
jej takich tematów było mase...
potraktuj to jako moją odpowiedz ta wiedza przyda ci sie na całe życie ;-p
http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Kamil, nie w****iaj ludzi. Takich tematów moglo byc miliardy, nas to ***ie i mamy ochote podyskutowac na te tematy wlasnie teraz, a nie wyciagac z przed lat wypociny ludzi ktorzy juz tu nie przychodza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 947
Rotomi masz racje teraz sa takie czasy...ze nigdy nie ma solowki tylko zdarza sie ze bije cie jednego xxx grupa ludzi...najlepsze wyjscie to zdecydowanie nie gadac z nimi....długa w nogi, tak jest najlepij i najbaezpieczniej poniewaz nigdy nie wiesz co ci zrobia ,czy maja jakas bron ,nie warto tracic zycia przez głupote jakiegos małolata ktory sie upił i szuka tylko zaczpki( nawet jesli treujecie SW to zawsze unikajcie tej walki)



















Bo ważne jest to że w twym serduszku usmiech jest

Nie boje się tego kto trenuje 10000 różnych kopnięć lecz tego kto trenuje 10000 razy jedno kopnięcie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Ej no chlopaki .. Kamil.16 chcial dobrze

Nie bijcie Go

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 947
stres przed walka ogarnia kaze jednego bardziej jednego mniej ale kazdego...tylko głupcy sie nieboja poniewaz przed kazdym przeciwnikiem trzeba czuc respekt(takie jest moje zdanie)...niechodzi o treniowanie Sw dla nawalnia sie po ulicy tylko dla siebie dla wlasnej sprawnosci ,kondycji itp, najlepszw wyjscie to sie nie bic i po sprwie ...wiem ze czasem spotykamy sie z sytuacjami ze nie ma wyscia i trzeba komus skopac tyłek ale to normalne bo na tym swiecie czubki zucaja sie z byle powodu pozdro

Nie boje się tego kto trenuje 10000 różnych kopnięć lecz tego kto trenuje 10000 razy jedno kopnięcie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Książki o tematyce Taekwondo

Następny temat

Gwałt?

WHEY premium