SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stres a walka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
a polskie prawo jak wszyscy wiemy jest popaprane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 261
Siema

To i ja cos napisze na temat walki,bo wczoraj mialem wlasnie spiecie z typem(frajerem)
Heh co najlepsze akcja miala miejsce w markecie
Stalem sobie przy wedlinach,ustawilem sie w kolejce za babka ktora akurat kupowala i patrzalem co by tu sobie zapodac na kolacje,nagle poddjerzdza dwoch typow z wozkiem i staja obok mnie ,jeden z nich wbił sie przedemnie i patrzy na wedline i tak juz zostal,wiec mu grzecznie powiedzialem ze stalem za ta pania ktora kupuje,a on mi mowi,ze ja sie za wedlina tylko rozgladalem i ze on tu stoi-i jak to powiedzial "masz zoonka".Musze przyznac ze mnie to w****...,***...leszcz wbił sie przedemnie i zgrywa cwaniaka,na oko jakies 22lata jego kolega podobnie.
Powiedzialem mu ze ma spierd... za mnie i ze stoje przednim,usmial sie glupio i powiedzial ze mam spierd..,bo mi zaraz za***ie,odepchnolem kolesia reka a ten za***...mi krotkiego prawego prostego-taka centrala przy ludziach,ciosu sie wogule nie spodziewalem,bylem zaskoczony,na szczescie nie byl to na tyle mocny cios zebym zaliczyl KO i wtedy to juz chyba automatycznie wystartowalem do kolesia,uderzylem lewym sierpem,ale nie trafilem po czym wystrzelilem swoim prawy krzyzowym i ten cios trafil kolesia,niewiem ile sily wlozylem w ten cios,ale koles zaliczyl glebe,chcial sie podniesc z ziemi ale przez pierwse 10sek to napewno nie wstal,w tym czasie doleciala ochrona do nas,widzialem jak wstawal ze juz ma niezla ****e koles pod okiem(takie jakby slady po moich kosciach,jedno mniejze drugie wieksze,hehe fajnie to wygladalo)i na bank koles teraz chodzi z nieze opuchniety,a w dodatku go jeszcze ochrona zawinela.Wydaje mi sie ze koles nie bedzie juz sie wpierd... do kolejki

Co do strachu to powiem Wam tyle ze kiedy juz dostalem strzala na twarz,to tak jakby wszytsko aytomatycznie zadzialalo,odrazu garda,wyprowadzasz cios ktory cwiczysz na treningach,a strachu nawet nie czulem.

Mimo tego iz mam warge napuchnieta to jestem zadowolony.
Swoja droga akurat wracalem z treningu i chcialem wstapic po cos do jedzenia.A cala akcja niezle musiala wygladac z boku,napierd... a tam pelno ludzi w markecie heh

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Gratulcje!!!
Chamstwo i drobnomieszczaństwo trzeba tępić

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3713
*zomb jak powiedzial kiedys ktos madry -> zeby swiatlo zgasic nie w oczy a w brode trza przycelowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
zomb - bardzo dobrze zrobiles

neinei - swiete slowa

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
fajna akcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 261
Dzieki za mile słówka
Mysle ze ta cala akcja w markecie i do***... temu typowi dala mi jakby wiary w siebie i tak powinno byc.
W sumie moglem jeszcze doskoczyc do niego kiedy lezal na ziemi ale widzialem ze odechcialo mu sie juz walki
Hehe a to o zgaszeniu swiatla to dobre haslo jest,nastepnym razem postaram sie je zgasic

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
A ja nadal bezskutecznie staram sie o pozwolenie o bron. I ciagle dupa. Niedlugo mnie chyba zaaresztują za ciągłe skladanie wniosków. Zdobęde i koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Bahamut - a z jakiego powodu nie chac Ci go wydac?

Zmieniony przez - kuba_zgora w dniu 2006-01-24 21:31:48

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Podaje im niewystarczające powody do przyznania pozwolenia. Oni mowia ze jak ktos pracuje w banku i przewozi codziennie miliony samochodem osobowym, albo jest pracownikiem ktory pracuje powiedzmy sam po nocach jako jedyna osoba w budynky narazonym na ewentualny atak, to taka osoba bron dostanie. Ja mieszkam w spokojnen dzielnicy, wiekszosc czasu spędzam na uczelni i nie moge nic ****a wymyslec co im wkręcic. Próbowalem im wmawiac ze napadano mnie wiele razy, na to zapytali czy zglosilem napad, a ja ze nie . Poza tym kiedys mialem problem z prawem i mysle ze to jest glowny powod tego, ale ****a to nie moze mnie przekreslac chyba na cale zycie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Książki o tematyce Taekwondo

Następny temat

Gwałt?

WHEY premium