SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Storm + Shock czy Storm + Matrix? SOG za pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
chodzi mi o to ze nie da sie dokladnie powiedziec ile kto przytyje,albo ile ci przyjdzie na "klate", wcale nie twierdze ze sa zle, wrecz przeciwnie, jesli ktos potrafi wykorzystac ich dzialanie to bardzo ulatwiaja zycie. ps. SirLolek piszemy z duzej!

Zmieniony przez - SirLolek w dniu 2009-01-03 15:50:38

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1816
ja wiem o co ci chodzilo nikt tu nie jest jasnowidzem i nikt nie wie jak na mnie to zadziala... lecz chcialem powiedziec ze nie lubie jak ktos mowi "najwazniejsza jest dieta i trening" bla bla dalej bo to sa tylko rzeczy wazne i wazniejsze dla ogolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jak brakuje bialka - kup bialko i z tego co zostanie zakup stack/kreatyny.

ja w ogole celowalbym w stack + mono/jablczan

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-01-03 19:40:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2520
Tak jak bedii shosck+storm+ostrowia :) wlasnie koncze cykl na tym :) efekty powalaja 1,5cm w lapie. a sily to juz nie wspomne :) shock fajnie pobudza a storm pompuje :) warto :)

-------------------------
Marzysz o czymś i realizujesz to... Masz tą żądze bycia Animal.em!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
kolejnośc powinna byc taka,ze najpierw zastanawiasz sie nad tym w co chcesz uzupełnic dietę; tutaj akurat bialko.

za reszte kupujesz kreatynę; w zależności ile zostanie- mono, jakąś inna pojedyncza formę; wydajny stak, jak; cp, storm, gm, ew. mieszasz poj. forme i staka.

w sytuacji, ktora opisujesz na pobudzacz typu shock nie ma sensu sie szarpac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
wilf te 1.5 cm w lapie no jest powalajace... tylko czy to jest z 44.5 ma 46 czy z 32 na 33.5.
Pozatym to nie szttuka zrobic 1cm cz 2 w bicku faszerujac sie no boosterami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1816
2 cm nie sztuka ? mnie sie to nigdy nie udalo max 1,5 cm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
No z 30 na 32 to prawie zadna sztuka podjadając zestaw s+s

z 43 NA 45 TO JEST COS :)

Zmieniony przez - pizam88 w dniu 2009-01-03 20:33:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1816
no to juz predzej sie zgodze ;p to chlopcy wybieram zestaw Storm + Matrix 5.0 ! dzisiaj jeszcze zamowie suple moze w poniedzialek juz je dostane ;p podam efekty pozniej moze nawet zrobie test na sfd zeby sie zmotywowac bardziej do dzialania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8248
Brałem rózne suplementy ale storm w połączeniu z shockiem to potęga nie ma chyba nic lepszego

W gruncie rzeczy jestem fajny. Niech was to nie zwiedzie nie dla wszystkich !!!.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna najlepsze efekty ??

Następny temat

rozpis suplementow w czasie redukcji !!

WHEY premium