SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stojaki do przysiadów - jakie kupić?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 313 dni Na forum 312 dni Przeczytanych tematów 1396
Cześć, mam pytanie. Chciałbym rozpocząć robienie przysiadów ze sztangą, mam trochę starego sprzętu w domu, problem w tym że jedyne stojaki jakie posiadam, sięgają mi do żeber, w skutek czego muszę tak naprawdę kucać by załadować sztangę na plecy, jest to bezpieczne? Czy musiałbym kupić większe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33096 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
No chyba to jest logiczne ze musisz kupic nowe , pod przysiad wchodzi na lekko ugiętych nogach bo masz miec bezpieczna i komfortową pozycje a niz z kucania bo jak założysz 100kg to ci coś w ciele połamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
konon123
Cześć, mam pytanie. Chciałbym rozpocząć robienie przysiadów ze sztangą, mam trochę starego sprzętu w domu, problem w tym że jedyne stojaki jakie posiadam, sięgają mi do żeber, w skutek czego muszę tak naprawdę kucać by załadować sztangę na plecy, jest to bezpieczne? Czy musiałbym kupić większe?


Masakra stary ,nawet nie próbuj tego robić ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160511 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234646
Witaj.
Może Niekoniecznie musisz kucać i z przykucu podnosić obciążenie ale możesz na przykład z dolnej fazy przysiadu. Ja muszę ci powiedzieć że też sporo czasu w domowej siłowni Trenowałem w taki sposób i jakoś trzeba było sobie niestety radzić. Oczywiście do pewnego stopnia gdzie te obciążenie nie jest zbyt duże jesteśmy w stanie to dobrze kontrolować jeżeli zostawimy sobie lekki zapas siły jednak Jeżeli zależy nam na bezpiecznych i poważnych treningach to tutaj nie ma mowy o tego typu podejściu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5795
Ziom kup nowe stojaki ale w międzyczasie spróbuj robić zerher przysiad że łapiesz z przodu sztangę to powinno być git na okres przejściowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 313 dni Na forum 312 dni Przeczytanych tematów 1396
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
szeroki rozkrok i wchodzisz pod sztangę, nie rób nigdy coś ala dzień dobry, jak masz coś stabilnego zawsze mozesz pod stojaki podłożyć coś.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Ciężko jest stwierdzić, czy będzie to bezpieczne akurat w Twoim przypadku. Nie wiemy na Twój temat w zasadzie nic. Domyślać się możemy jedynie tego, że jesteś osobą mocno początkującą, a w takiej sytuacji zdecydowanie może to być niebezpieczne. Najlepiej jakbyś po prostu nagrał dobrej jakości film w jaki sposób Chcesz korzystać z tych stojaków, np. przysiady tył, przód, zercher, itp. Wtedy dopiero zobaczymy jak to wygląda i będziemy mogli stwierdzić coś więcej. Nie zmienia to jednak faktu tego, że chcąc trenować w domu, trzeba zainwestować w dobrej jakości sprzęt, na lata.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót na siłownie po trzech latach

Następny temat

Czemu ćwiczenie mnie już nie cieszy?

WHEY premium