SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Steryd !! Potrzeba diety !! HELP !!!!!!!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1656

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 205
Witam .
Zakupiłem steryd na allegro ( DROLIC ) niewiem czy to pełna nazwa czy też nie kosztował 144zł i jest w nim 70 kapsułek z czego chyba 25 zużytych . Zacząłem brać je 5 czerwca dziś jest 23 . 18 dni na sterydzie i nie widać żadnych zmian z wyjątkiem zapału do wykonywania ćwiczeń i lekko zwiększonej wytrzymałości . Nie mam specjalnej diety i proszę o ułożenie mi takowej diety oczywiście w miarę moich finansów . Jestem przekonany że ten steryd jest na masę !. Dotychczas spożywam na śniadanie i kolacje po 6/8 kanapek z podwójnym serem i obiad np. zupa , racuchy w dzień powszedni a w sob/niedz ziemniaki/ , kurak/ew coś innego , Co jest przyczyną zerowego efektu ? Może to jeszcze za krótko na efekty co do tego drolicu ? A TE LEKKIE UMIĘŚNIENIE (na fotce ) JESZCZE BYŁO JAK NIE BRAŁEM STERYDÓW . sterydy spożywam rano po 2 kapsułki . Brałem po jednej ale bym się nigdy nie doczekał efektów . I 30 minut przed treningiem surowe jajko . Moim celem jest nabranie masy mięśniowej nie tłuszczu tak około 5kg .
Podsumuwójąc :
W tym temacie proszę o :
1 ) Ułożenie diety w miarę moich możliwości
2 ) Co jest przyczyną 0-owych efektów ( może dojrzewanie ;/ ) ?
3 ) Ewentualnie jakieś własne doświadczenia / albo porady

- Dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
1 nikt nie ulozy tu za ciebie ewentualnie moze pomoc
2. twoja głupota
3. https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

jest to ph
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 205
A co to jest to ph ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 205
BPL-G
1 nikt nie ulozy tu za ciebie ewentualnie moze pomoc
2. twoja głupota
3. https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

jest to ph


A co to jest to ph ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6438
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
ph to prohormon (nie steryd), ogólnie dużo ludzi narzeka ze slabe i nie dziala , lepiej zainwestuj w diete tu masz efekty gwarantowane i poczytaj to co BPL-G wkleił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
chcesz sobie pomóc ? poświęć dzień czy tam kilka godzin przeczytaj tematy z tego linku co wkleiłem i przełoży sie to na kg na sztandze i na wadze i jeszcze na zdrowie Ci wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6438
Przeciez on nie ma pojecia o tym co robi, w dzien diety i treningu nie ulozy, szczegolnie, ze juz wakacje spozniles sie kolego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do autora... to rzuca mi się tylko jedno


Co jest przyczyną zerowych efektów? Odpowiedź jest jedna - twoja głupota .
Podstawą jest dieta, a ty jej nie masz, trening pewnie też nie lepszy. Zmarnowałeś towar bro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 205
korzystając z tematu :

do końca cyklu coś się zmieni z wagą itp na tym co jem teraz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta i trening dla ektomorfika do poprawy

Następny temat

Dieta/plan treningowy dla 21 latka.

WHEY premium