SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stawy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
Od ostatnich dni coś mocno czuje stawy w lapach

co polecacie zeby przestały boleć ? w sumie zalezy mi na czasie :)
najlepiej coś taniego jakies witaminki czy coś ;]
slyszalem , ze glukozamina jest dobra ale chyba drogo wychodzi - doradzcie cos najlepiej taniego :)

nagrodze sogami ; ]

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
hmmmm znowu pare mitów do obalecia po pierwsze galaretki nie, chyba ze bedziesz jadł po 20 na dzien (lepiej kupic kolagen), dodatki jak boromy i inne szajsy nic nei dają, to jest zwykłe wyciąganie kasy od ludzi. chrząstka rekina zdecydowanie nie, jej wpływ na chrząstke jest znikomy a kosztuje masakrycznie duzo.

do autora: cos przecizwapalnego i bólowego najlepiej ibuprom, jedno opakowanie styka, do tego glucosamina dawka 1g na dzien, witE w dawakch do 800mg na dzien przez 2 tyg (bardzo dobrze działa na zmniejszenie bólu).

gdy zlikwidujesz stan zapalny to jeszcze jakas masc rozgrzewająca na noc (polecam abc bo tylko ją jeszcze czuje ale ostrzegam pali jak cholera szczególnie jak mocno wsmarujesz i nie polecam bandaza na to, niczym nie obkrecaj oprócz przewiewnego materiału bo nie usniesz, tak piecze

ja wsumie smaruje stawy owijam bandazami i ide biegac ale to jest hardcore odrazu ostrzegam

z tego co teraz popatrzyłem na skład flexitu to jest kolagen z dodatkami cos jak artrox vitala, tylko ze jest drozszy.

Zmieniony przez - evernever w dniu 2005-09-19 11:27:11

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
glukozamina i kolagen zdecydowanie
najlepiej kupowac gotowe stacki ktore zawieraja kompleks regeneratorow-takie zestawienia najlepiej pomagaja
do tego duze dawki witaminy E i C

niestety z kosztami musisz sie liczyc-nie sa to bardzo tanie suplementy-aczkolwiek da sie przezyc
a stawy jak wiadomo sa bardzo wazne i nie mozna ich zaniedbywac

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 271
Trec joint therpy albo Flexit Neutrenda. Oba te preparaty zawierają nie tylko glukozamine ale MSM, chondroityne, białka kolagenowe, wapń magnez wit c b6 d3. W szczególności ten drugi produkt daje rade, chwalą go sobie kolarze którzy mają największe problemy ze stawami. Z domowych produktów to żelatyna np z galaretką na słodko i słono (zimne nogi ). Ale gdy pojawia się ból wpierwszej kolejności trzeba usunąć jego przyczynę czyli zapalenie, a tu to tabletki na stany zapalne, działają również przeciwbólowo zdaje się że chyba ibuprom czy coś takiego.

Piękno rodzi się w bólu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
vitalmax artrox w plynie

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
polecam joint synergy z mrm
bardzo mi pomógł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
joint synergy z mrm drogie a ja hajsu za duzo nie mam

chyba qpie sobie glukozamine naturella bo niedroga w sumie :P

sog komu wszedł to dałem ;]

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 686
popytaj jeszcze w aptekach tam cos napewno jest na stawy
ja mialem problemy to mi pomogl artrostop plus tam jest i glukozamina i witaminy mi pomoglo moze masaz cos z chrzastka wtedy pomoze chrzastka rekina
pozdrawiam

Czas to pieniadz, pieniadz to piwo, wiec pijmy to piwo poki czas.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20331
artresan z apteki -tanie i sprawdzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Mi pomogla glukozamina Olimp nie jest droga.

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
joint jest bardzo dobry na stawy lepszy niz glukosamina, skrzydeł dodaje moje ziele a więc palcie przyjaciele:) pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
dzis mnie juz stawy nie bolą :o zobaczymy jak bedzie po jutrzejszym treningu jak bedą bolały to kupie glukozamine :)

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka kreatyna na drugi cykl?

Następny temat

Jak jeść?

Wiecej