SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzet Hop Sport - domowa siłownia pod trening funkcjonaly

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 102 dni Przeczytanych tematów 16
Witam,
Zamówiłem poniższe graty z Hop Sport - czy ktos z Was używał tych obciążeń, gryfu? Ławka/stojaki ok? Zależy mi na stojakach nadających się do przysiadów ze sztangą (te rozkladają się do 165cm wysokosci i rozstaw max 140cm. Ławka obciążenie do 250kg, raczej tego nigdy nie przekroczę - trenuję głównie kolarstwo, także poza treningiem izometrycznym interesują mnie przysiady ze sztangą, martwy ciąg, wyciskanie i generalnie ćwiczenia wielostawowe.
Nie chciałbym kupić sprzętu, który ma się rozsypać po roku...



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
obciazenie to jeden pieron aby nie bitumiczne, stojaki teoretycznie ok nie wiem właśnie jak pod siady będzie się wchodziło i czy ta belka nie będzie przeszkadała co jest na dole, Ławka ma obciazenie do 250 kg razem z Tobą, czyli jak ważysz 100 kg to maks 150 mozna założyć, ławka to najsłabsze ogniwo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 102 dni Przeczytanych tematów 16
Dziękuję za odpowiedź. Ja obecnie wyciskam 60 i ważę 78 kg to do 150 daleka droga;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
stojaki wyglądają ok
ławka jak na Twoje obecne warunki fizyczne też
gryf dla odmiany mocno odstaje na plus w stosunku do reszty
a co do obciążenie. Nie marnowałbym kasy na 4x1,25 czy 4x2,5kg. Po 2 sztuki wystarczą, no chyba ze planujesz dokupic kiedyś jakieś hantle "olimpijskie". Jeśli nie, to zamiast tak małych obciążeń wziąłbym większe

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 102 dni Przeczytanych tematów 16
Dziękuję za tipy. Po dłuższej analizie anulowałem to zamówienie, stwierdziłem, że dorzucę trochę kasy i kupię coś pewniejszego (mam przynajmniej taką nadzieję).
Zamówiłem zatem zestaw bumperów HMS CBR 2x25,2x20,2x15.2x10,2x5,2x2.5,2x1. Do tego gryf HMS GO685 (na łożyskach zamiast tulei jak w hop sport), ławka Marbo sport L102 2.0 i stojak HMS PWS08.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Bumpery niby ok ale więcej meijca na gryfie zajmują i nie wszystko wejdzie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
jak tamten gryf mocno odstawał od reszty na plus to ten to już w ogóle kosmos
ławeczka spoko
co do stojaków mam trochę mieszane uczucia. Z jednej strony spoko pomysł by dodac od razu drązek do podciągania i uchwyty na dipy, z drugiej strony te chwyty na gryf do siadów jakieś takie "niepewne" mi sie wydają.
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 102 dni Przeczytanych tematów 16


?si=hUTpx1cyCPKEu8Ak 50 sekunda - IMHO wygląda to ok jeśli chodzi o te uchwyty. Ciężko było znaleźć coś co nie jest od razu klatką, poza tym miejsce na obciążenia olimpijskie wydawały mi się spoko opcją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33096 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Ogólnie wszystko ok jednak ławkę bym wymienił , myśl przysłościowo i jak juz to warto brac ławkę z gniazdem na dodatkowe akcesoria bo może kiedyś bedziesz chciał kupić np prase , modlitewnik albo wyciąg do ławki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 102 dni Przeczytanych tematów 16
Ta ławka ma przecież gniazdo, mam z resztą prasę do niej dokupioną. Wszystko przyszło BTW, jakość bardzo spoko, stojak się nie buja i wygląda na porządnie pospawany. Sztanga sztos, łożyska chodzą bez żadnych oporów. Ławka stabilna, nie wydaje żadnych dźwięków, fajnie wyważona, bo jak złapiesz pomiędzy siedziskiem a oparciem i podniesiesz to ma idealnie środek ciężkości w tym miejscu, więc się łatwo przenosi.


Zmieniony przez - basslerek w dniu 2024-01-26 09:43:49
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
używałem takiej pracy dla mnie słabe rozwiązanie chyba że tu ktoś inaczej to zaprojektował

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw domowej siłowni do 500zł

Następny temat

Szpilka Blokada Obciążenia Wyciągu HBP

WHEY premium