SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sport - zdrowie czy kalectwo ???

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3805
Hehehee Miras no niewiem czy wiesz ale byłem u lekarza i powiedziałem mu ,że robię tylko pompki w domu a on mi zakazał czegokolwiek ćwiczyć nawet tych pompek.Ma mi dać jakieś ciulstwo do łokcia i kolan i 3 miesiące nie będę mógł w ogóle nic robić ręką i nogami(a ćwiczyć to o wiele dłużej niż 3 miesiące) A wiesz,że ja bez treningów to nie umiem żyć. Jakoś już mi się nie śpieszy,żeby znowu iśc do niego a za 8 dni mam przyjść.Narazie rozważam to.
Jak powiedział boidae :"Mozna sie zastanawiac czy za noszenie medali i przekraczanie granic warto zaplacic taka cene" i Ci powiem szczerze,że ja chyba już płace.
A 18 są już zawody

Vivere militare est

...NeMo EsT CaSu BoNuS...


Zmieniony przez - Orlando w dniu 2002-05-02 23:19:56

"...Po Co RoBiĆ SoBiE WrOgÓw , JeŻeLi MoGĘ SiĘ Od NiCh CzEgOś NaUcZyĆ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Orladno:
zaciagnalem troszke wiedzy na ten temat.
I z tego co wiem to bedzie kumite -kumite (miales racje)
Nie obawiaj sie o kolanka i lokcie - nikt ci dzwigni raczej mie zalozy. Z tego co wiem,a moze i nie to parter bedzie jakos ograniczony.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Pozatym kumpel cos mowil ze nie bedzie podzialu na wage ale na pasy wiec moze byc niezla mlucka.Ale ja bym na UFC nie liczyl :)

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3805
Dziękówka Ronowicz ale ja przy każdym prostym czuje łokieć ale cóż jakoś to będzie.
A kto to wymyślił podział na pasy buahahahahaaaa.
Nieźle coraz bardziej mnie to śmieszy ale cóż,szkoda,że parteru nie będzie tylko będzie ograniczony
Ale jak narazie to się w ogóle nie przygotowuje mam nadzieję,że jakoś to będzie.
Pozdro

Vivere militare est

...NeMo EsT CaSu BoNuS...

"...Po Co RoBiĆ SoBiE WrOgÓw , JeŻeLi MoGĘ SiĘ Od NiCh CzEgOś NaUcZyĆ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3805
Aha nie orientujesz się może jeszcze czy będą kaski ?
I czy będą rękawice bokserskie czy piąstkówki ?
I po ile będa rundy trwać itp. ?
Dzięki.

Vivere militare est

...NeMo EsT CaSu BoNuS...

"...Po Co RoBiĆ SoBiE WrOgÓw , JeŻeLi MoGĘ SiĘ Od NiCh CzEgOś NaUcZyĆ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
boruta morze sie kiedys spotkamy to wtedy wymienimy swoje uwagi na ten temat

Big Miras
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Orladno - nie wiem jeszzce, za pare minut wroci szwagier to moze mi powie cos wiecej bo bedzie tam wystepowal :)

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3805
Ok dzięki Ronowicz.

Vivere militare est

...NeMo EsT CaSu BoNuS...

"...Po Co RoBiĆ SoBiE WrOgÓw , JeŻeLi MoGĘ SiĘ Od NiCh CzEgOś NaUcZyĆ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez komentarza boruta...

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej Orlando!
Miło spotkać jeszcze kogoś "z klubu". Ja co prawda trenuję VVD, ale związek rozumie się sam przez się
Jeśli będziesz w 18 maja Żyrardowie to pewnie się spotkamy na żywo... Z tym, że będę tam tylko w charakterze widza (miałam ponad roczną przerwę w treningach i nie zdążyłam jeszcze wrócić do należytej formy)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efektowne uniki, jak je wykonać

Następny temat

BOKS KOBIECY

WHEY premium