SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sport - zdrowie czy kalectwo ???

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Masz Soga za Zyrardow,moze sie jeszcze spotkamy na jakims turneju .

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3805
Też Ci dałem soga .A napewno spotkamy się na jakiś zawodach, a może na obozie ??! Pozdrów cała ekipę z Gdańska.

Vivere militare est

"...Po Co RoBiĆ SoBiE WrOgÓw , JeŻeLi MoGĘ SiĘ Od NiCh CzEgOś NaUcZyĆ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Na dzien dzisiejszy na Kempo wracam gdzies okolo 25 maja, czyli po maturce, bo cos czuje ze mi plany z bjj nie wypala. Pewnie jakis oboz bedzie jak zwykle w pucku :)

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez mialem jechac do zyrardowa w maju i tez z powodu matury odpada. ale napewno sie nie znamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3805
Co do obozu to jest na Mazurach. Jak będe miał kasę i czas to napewno pojadę .W najgorszym wypadku myślę,że się wybiorę na kilka dni. Powodzenia na maturze
Wypełnij profil Moroo ćwiczysz może VVD lub KTJ ?

Pozdro


Vivere militare est

"...Po Co RoBiĆ SoBiE WrOgÓw , JeŻeLi MoGĘ SiĘ Od NiCh CzEgOś NaUcZyĆ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w zasadzie to taekwon-do, a z tych 2 to vvd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3805
Spox wypełnij jeszcze profil.

Vivere militare est

"...Po Co RoBiĆ SoBiE WrOgÓw , JeŻeLi MoGĘ SiĘ Od NiCh CzEgOś NaUcZyĆ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To Ci powiem co ci powiem, ale większość porad jakie tu uzyskasz będzie bezwartosiowa. Przeczytałem kilkadziesiąt jezeli nie kilkaset podobnych rad, tutejszych "fachowców". Dziwne że jeszcze tu pana Boruty niebyło, to on by ci powiedział jakie to bjj jest skuteczne, ładne, tanie i jakie to inne style są do dupy. P. Boruta niejest odosobniony w swoich "kazaniach", jest jeszcze wielu "mondrych" którzy jajbardziej lubią się przekrzykiwac na temat wyższości jednego stylu nad innym- czy takich krzykaczy mozna uważać za kompetentnych doradców? Chyba raczej nie. Bo na ulicy niewalczy styl, tam walczy człowiek. Kazdy styl jest dobry jesli sie go dobrze zna i potrafisz narzucic bandziorowi swój styl walki. I mam prośbe do pana Boruty, Ronowicza itp którzy pozjadali wszystkie rozumy, żeby zastanowiji sie czasami co piszą, bo napewno wiecie że głowa słuzy nietylko to zadawania ciosów ale również do myślenia, niektóre wasze odpowiedzi są żenujące i przypominają teksty ulicznych chliganów - mam nadzieje ze nie poto sie szkolicie zeby napadac na innych. Znam kilku instruktorów róznych stylów walki ale nigdy niesłyszałem z ich ust przechwalania sie, szydzenia z innych styli, a główną ich cechą jest skromność i spokój. Mam nadzieje, czgo Wam życze że Wy równiez to tego dojżejecie, bo tylko głupiec mysli że jest bardzo duzo wie. Z poważaniem ArtB.
ps. niemam zamiaru nikogo obrażac, to tylko moja opinia o niektórym zachowaniu, niektórych z Was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
ArtB - mistrzu- prosze napisz mi w ktorym miejscu pisalem ze jeden styl jest lepszy od drugiego? NApiszm i takze w ktorym miejsu mowilem jakas bzdure dotyczaca sztuk walk? No napisz mi co napislame nie tak? Nigdy nie mowilem ze pozjadalem rozumu ani tym bardziej nikogo ani niczego nie faworyzowalem. Wiec nie plec bzdur.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3805
Dzięki ArtB.Wypełnij profil.
Czekam dalej na wasze opinie każda opinia liczy się dla mnie.
Dzięki.

Vivere militare est

...NeMo EsT CaSu BoNuS...


Zmieniony przez - Orlando w dniu 2002-04-29 01:01:19

Zmieniony przez - Orlando w dniu 2002-04-29 01:02:59

"...Po Co RoBiĆ SoBiE WrOgÓw , JeŻeLi MoGĘ SiĘ Od NiCh CzEgOś NaUcZyĆ..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efektowne uniki, jak je wykonać

Następny temat

BOKS KOBIECY

WHEY premium