SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sport - zdrowie czy kalectwo ???

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drogi anonimie o idiotycznym nicku. Wiesz chociaz sam co twoj kretynski atak na moja osobe ma wspolnego z tematem? Piles nie pisz.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naszczęscie niezniże sie do panskiego poziomu panie Boruta, napisałem prawde o panu, (co do pana Ronowicza to sie pomyliłem zaco PRZEPRASZAM), bo chamstwo przez pana przemawia, a to chyba nienamiejscu u człowieka na takim stanowisku i z takimi umiejętnościami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Bo na ulicy niewalczy styl, tam walczy człowiek." - tak gadają osoby co trenują style nieskuteczne w realnej walce bo poprostu ich styl się to takiej walki nienadaje to zaraz wymyślają że nie walczy styl itp inne ******ły.Aż żal za dupe ściska.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak rozumiem znizeniem do mojego poziomu byloby przedstawienie sie i pisanie na temat? Dziekuje, nie mam wiecej pytan.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sog za szczerosc ArtB, chociaz ty wykazales sie tutaj kultura...moze nieco sie mylisz co do ronowicza, z jego wypowiedzi wynika ze nie jest tak zamkniety w pogladach jak inni...

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak, stara prawda, chcesz miec soga, przy******l sie do Boruty to zaraz znajdzie sie jakis co ci da.
BTW gratuluje stworzenia nowej, alternatywnej definicji slowa kultura.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2002-04-30 10:16:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Znam kilku instruktorów róznych stylów walki ale nigdy niesłyszałem z ich ust przechwalania sie, szydzenia z innych styli, a główną ich cechą jest skromność i spokój. Mam nadzieje, czgo Wam życze że Wy równiez to tego dojrzejecie, bo tylko głupiec mysli że jest bardzo duzo wie. Z poważaniem ArtB." - z tym sie zgadzam i za to sog, a ze mowi to co mysli to chyba ok? niektorzy tez to robia tylko bez kultury, zauwaz kolego Boruta ze wielu leszczy-jestem pewien ze tez takich znasz chowa sie za tzw twardymi stylami, potrenuje rok czy trzy lata i wydaje mu sie ze jest boski a wystarczy magiczne slowo ze trenowal bjj lub thai i juz wszyscy maja robic w gacie))))))przychodzili do mnie ludzie z kyokushinu, z ohama, boksujacy, kickboxerzy, organizowalismy turnieje otwarte, walki w knock downie, rzuty, parter,lokcie i kolana(mam nawet filmy z walk), sedziowal m. in Skrzypek z fightera, w jednym nawet startowal:) i pomimo tego ze moi chlopcy zajeli 1 miejsce druzynowo to powiem ci ze nadal twierdze o wyzszosci jednostki, w jednej z kategorii 1 miejsce zajal gosciu z kung fu, oyama zebrala baty, startowal tez Dawid Kowalski zajal w jakiejs niskiej kategorii 1 miejsce, mysle ze nazwiska sa ci znane...

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niewatpliwie w Mein Kampf tez da sie znalezc cos z czym by sie ktos mogl zgodzic. Pomimo to nie uznalbym tego za powod do "dawania soga" panu Hitlerowi.
BTW nie znam innego rownie zlosliwego, skloconego i krzykackiego srodowiska niz instruktorzy sztuk walki. Byc moze wynika to po prostu z tego ze to srodowisko znam najlepiej.
To ze sa lepsze i gorsze style zostalo juz udowodnione. Jak przyjdzie do Ciebie jakis slabowity i chorowity anemik szukajac czegos co moglby pocwiczyc dla wzmocnienia organizmu to tez stwierdzisz ze liczy sie czlowiek i polecisz mu thai box na rowni z tai chi? Nie bedziesz mial potem wyrzutow sumienia na pogrzebie?
Styl to bron, narzedzie, i jak karzda bron czy narzedzie sa lepsze i gorsze style. Czlowiek jest wazny, ale nie przeskoczysz przepasci miedzy dobrym i kiepskim systemem. Najlepsi czolgisci swiata w T-34 nie dadza rady swiezo przeszkolonym rekrutom w A1A2, Skalski w P-11 nie zestrzeli pilota swiezo po szkolce w Su-37.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2002-04-30 11:00:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlatego slabowitemu ze slaba psyche nie polecam sportow walki, i stad wlasnie twierdze ze liczy sie czlowiek, czyli jego motoryka i psychika, wiesz dobrze o czym mowie wiec nie ma sensu wkraczac w polemiki, dlaczego na poczatku roku w sekcjach bywa po 60-100 osob a pozniej zostaje kilku, zrobia sobie kuku i im juz to nie pasuje bo to be i boli...

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko ze styl to nie tylko technika i taktyka walki, ale i metodyka. Dobra metodyka wyrabia mocna psyche i cialo. Slaba eliminuje slabych lub daje im zludzenia.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efektowne uniki, jak je wykonać

Następny temat

BOKS KOBIECY

WHEY premium