SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Split po ACT

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11584
Ja niewiem co wy widzicie takiego fajnego w FBW? jak sie tak czyta te posty to z regoly ACT>FBW>SPILT szczerze mowiac to po ACT ja od razu zaczalem SPILT i za***iste efekty sa Jak dla mnie to jak ma byc ostry trening to tylko SPILT chociaz nieneguje FBW

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Spróbuj w następnym cyklu trenigowym FBW. Sam ocenisz różnicę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11584
Eee wole nie,bradziej mi podchodzi dobijanie poszczegolnych parti 4 dni w tygodniu niz calego ciala 3 czy 4 razy na tydzien

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
W takim razie to zawsze będzie dla Ciebie teoretyzowanie. Najlepiej przekonać się na własnej skórze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
BikerBoy18
a nie przyszlo ci do glowy,ze jak bys teraz nadal trenowal programami calosciowymi(FBW).to bys mial jeszcze wieksze przyrosty?

"bradziej mi podchodzi dobijanie poszczegolnych parti "
takie teksty,rodem z podrecznika dla kulturysty rozbrajaja mnie najbardziej.
ty,ze swoim stazem i umiejetnosciami,mozesz co najwyzej dobic muche w kiblu.

pozdrawiam.

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11584
Yyy powiem ci ze poczatkowo ACT sam robilem...a staz ktory mam w profilu to jest staz treningu SPILT + suple + dieta czyli jak dla mnie powazne podejscie do treningu i odzywiania...a co do przysrostow to nietylko one sa wazne dla mnie lyczy sie rowiez wytrzymalosc i satyswakcja z treningu a takowej FBW by mi niedalo.
takie teksty,rodem z podrecznika dla kulturysty rozbrajaja mnie najbardziej. ty,ze swoim stazem i umiejetnosciami,mozesz co najwyzej dobic muche w kiblu.
pozory myla

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
ja nie mowie o ACT,ktory jest dla przedszkolakow,ale o prawdziwym,ciezkim full body.
nie mozesz sie wypowiadac,bo jak sam przyznales,czegos takiego nie robiles-i co gorsza!-nie chcesz robic.
pozdrawiam.
PS.
wiesz...przez te blisko 20 lat widzialem rozne przypadki i kozakow na silowni i wierz mi-pozory nie myla.

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11584
Dobra niemam zamiaru sie spierac...ja wiem swoje ty wiesz swoje,i tyle.

pzdr

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Bez sensu jest sie wypowiadac na temat, ktory zna sie tylko z "legend" wiec moze zamilcz na temat tego czy FBW jest ciezkie czy nie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Zeby sie przekonac czy FBW jest ciezkie trzeba zrobic taki trening od deski do deski, nie tlumaczyc sobie tego czy owego po polowie ze sie reszte dokonczy kiedys tam itp tylko cwiczyc dalej. Gwarantuje ze nie bedzie innego zdania jak : "Kurde ale to FBW jest ciezkie" .

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie skutki uboczne przynosi siłownia

Następny temat

Trening do oceny!!! PILNE xD

WHEY premium