SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam DdP, wstęp poniżej 85 IQ

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141051

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
ronie, 52x50?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Ja bym Ci radził zainteresować się tym Panem
Mam w domu muscle & fitness z 96(chyba) roku.Po jego śmierci sporo o nim napisali w tym wydaniu(jeśli chcesz,zrobię Ci skana).On trenował 6x w tygodniu/2x dziennie + robił pełno wymuszonych powtórzeń i króciótkie przerwy.Prawdziwa maszynka.Wydaje mi się osobiście że można to w jakimś stopniu skorelować z jakością muskulatury jaką posiadał.Nikt nigdy czegoś takiego nie prezentował-te mięśnie były jak skała.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
ciekawe, filmik pokaz, dziennik zaloz bo lecisz w hvja juz jakis czzas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
munzer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
mam od chouja magazynów "felx" i "muscle" właśnie tych starych, po ojcu, fajnie się czyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Owszem.Ciekawa postać.Z tego co czytałem,nigdy nie chciał iść za trendami jakie panowały w kulturystyce.Dla niego estetyka i deifnicja były najważniejsze.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
nie ma co tak wszystkiego rozkminiac po prostu niekotrzy osiagaja definicje jak Munzer czy twardosc jak Dorian ale to przypadki jeden na milion
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
to moje "ciekawe" odnosilo sie do twojego wioslowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
ale w sumie teraz jak mysle to realne nawet

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2013-09-29 22:47:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Tak Cv,ja też tak zawsze uważałem.Ale zauważ że Dorian jak i Andreas,trenowali bardzo intensywnie Teraz porównaj ich do aktualnych kutlurystów,z których większość woli pomachać na maszynkach.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa! Plan do oceny!

Następny temat

Bieganie rano na poprawę kondycji

WHEY premium