SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacze tłuszczu, a arytmia?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62
Witam. Od niedawna zacząłem przygodę z siłownią i chciałbym spalić nadmiar tłuszczu za pomocą jakiegoś spalacza i tu tkwi problem, ponieważ mam arytmię (zaburzenia rytmu serca) i biorę tabl. Sotahexal 80. Arytmia w niczym mi nie przeszkadza, normalne funkcjonuje. Moje pytanie brzmi od jakich spalaczy tłuszczu mogę zacząć czy może to być np. Clenburexin, czy jakis słabszy bezkofeinowy jak np. Super Cuts3? Pozdrawiam.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 95

Wzrost: 187

Obwód klatki: 113

Obwód ramienia: 124

Obwód talii: 96

Obwód uda: 61

Obwód łydki: 44

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłownia (4-5x w tygodniu), jazda na rowerze(3-5x w tygodniu)

Odżywianie: -

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: Arytmia, lek Sotahexal 80

Preferowane formy aktywności fizycznej: silownia od 4 do 5 razy w tygodniu

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: -

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7284
poczytaj najpierw o diecie, bo bez niej suplemnety nic nie dają.
p.s. czemu większość osób myśli, że HMB jest na odchudzanie a Białko na masę ;/. Też tak myślałem, lecz rok czytania sfd, kifa i wielu innych artykułów z książek i na innych portalu uświadomiło mi, że takimi samymi postami robię z siebie kompletnego amatora ;d. teraz mój status to już początkujący. Co do arytmii zapytaj lekarza. Tak będzie najlepiej

I chyba nie masz tylu cm w ramieniu...

Zmieniony przez - Werewolf18 w dniu 2008-10-01 20:38:09

Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 980
kofeina zwlaszcza w duzych ilosciach sprzyja arytmii - to mi powiedziala moja kardiolog. dodatkowo podczas redukcji stosujac spalacze i np. robiac aeroby wyplukuje sie z organizmu mnostwo waznych mikroelementow czy potasu. ja mialam jakies lekkie zaburzenia rytmu serca ale podczas mojej redukcji na spalaczach zaczelo mi ono tak dokuczac ze wybralam sie do kardiologia i oto co mi powiedziala. wiec jak musisz lykaj witaminy potas magnez. ze mna przed redukcja bylo ok - po redukcji i wyplukaniu wszyskiego z organizmu mam cos takiego (nie pameitam nazwy) ze serce przestaje bic na ok 2s po kilkanascie razy na dobe..a przed spalaczami tego nie bylo! lepeij sama dieta aeroby niz zmarnowac sobie zdrowie i serce ktore mamy jedno!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15595
natec123, a nie przyszło Ci na myśl, że jednym z możliwych powodów tej arytmii jest ta nadwaga. Zacznij od zbilansowanej diety, dołącz jakieś ćwiczenia biegowe, na wioślarzu, rowerze, etc. Bez spalaczy i efekt będzie bardziej trwały i lepszy.

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Nie przesadzajmy 95/187cm, to jeszcze nie tragiczna nadwaga. Nie mniej brak ruchu i zla dieta zawsze sie odbija na zdrowiu w ten, czy inny sposob.
Zdecydowanie zaczynamy zawsze od uregulowania tych dwu spraw, a potem siegamy po 'chemie'...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15595
O nadwadze mówi się w przypadku gdy waga ciała przekracza 110% należnej wagi ciała. Tutaj będzie to ok 95,7 kg, wiec teoretycznie to jeszcze dolna granica normy:) ale realnie patrząc, jeśli nadwagę powoduje tłuszcz to pewnie estetycznie to nie wygląda najlepiej.

nie napisałem nigdzie, że te dodatkowe kilogramy powodują te dolegliwości. Mogą wpływać (jako jeden z czynników) na ich powstawanie.

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
nie napisałem nigdzie, że te dodatkowe kilogramy powodują te dolegliwości. Mogą wpływać (jako jeden z czynników) na ich powstawanie.
Jak zawsze dobrze powiedziane !
Po prostu waga sama w sobie niczego nie wyznacza, a to szczegolnie na tym forum sie sprawdza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia + trening

Następny temat

dieta do sprawdzenia na masę mięśniową

WHEY premium