SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacze Tłuszczu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 271
Witam, wiem zaraz wyleją się komentarze,że temat na forum juz byl 1000 razy, przepraszam. Mam do doświadczonych osób pytanie - chcialbym zakupic skuteczny spalacz tluszczu. Niestety opinii i produktow w internecie jest sporo i ciezko jest cos wybrac, diete i treningi zaczalem ok.3 tygodnie temu. Waze 100kg wzrost 189. Bylbym bardzo wdzieczny za jakies wskazówki :) . Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
Witaj. Racja tematów jest dużo jednak każdy z nas jest indywidualista i zasługuje na pomoc. Napisz nam jakie masz doświadczenie że spalaczami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 271
Niestety zabrałem się dość późno za trening i dopiero 1 raz będę kupował spalacz. Temat założyłem ,dlatego ,że po przejrzeniu sporej ilości produktów w dużej ilości przypadków jest tak,że użytkownicy bardziej przychylnie oceniają te tańsze produkty niż te droższe jeżeli chodzi o efekty i naprawdę ciężko jest coś wybrać.


Zmieniony przez - SwiftBoy w dniu 2018-08-31 00:16:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33170 Napisanych postów 23248 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278247
Wypełnij ankietę działu , wstaw zdjęcie sylwetki - piszesz że treningi i dietę zacząłeś dopiero 3 tyg temu więc moim zdaniem na spalacze jeszcze nie czas , dodając do tego stosunek wagi do wzrostu masz zbyt duży BF i w zupełnośći sama dieta i treningi zrobią to co mają zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 91 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3487
a ja odradzam spalacze, od spalania jest dieta a spalacze głownie dają pobudzenie -> wiecej sie ruszasz-> wiecej spalasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
jest to tylko jeden z mechanizmow dzialania spelaczy/termogenikow
jeszcze jest chocby termogeneza i lipoliza
termogeneza stymuluje rowniez lipolize

wiec mamy trzy mechanizmy dzialania, w tym jeden nasila drugi

lipoliza - rozbicie tluszczu na WKT i glicerol, wiecej dostepnych w krwiobiegu jest WKT na potrzeby energetyczne
termogeneza podniesienie cieploty ciala, zahamowanie laknienia, jak i nasilenie lipolizy
wieksza aktywnosc fizyczna, wieksze wykorzystanie WKT
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 271
Czyli lepiej w tej chwili nie inwestowac w spalacz. A czy w cos w tej chwili warto zainwestowac na poczatek?


Zmieniony przez - SwiftBoy w dniu 2018-08-31 09:26:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
zdecydowanie na tym etapie warto skupic sie na dopieciu diety, treningu i regeneracji. mozesz ewentualnie uzupelnic swoja diete o suplementacje wit d3 z k2mk7 oraz kwasy tluszczowe omega 3, jezeli brakuje ich w diecie, badz stosunek do o6 jest zachwiany, a zapewne jest.


Zmieniony przez - czellista w dniu 2018-08-31 09:33:06
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 271
Czyli nawet jak mam dobrze zbilansowana diete warto chociazzakupic witamine d3 :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
chocbys nie wiem jak dobrze mial zbilansowana diete to nie jestes w stanie dostarczyc z niej wystarczajacej ilosci witaminy d.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
Dokładnie z. Witamina d3 jest niezwykle ciężko. Zwłaszcza jak niektórzy muszą jeść po 5 tys jednostek i wiecej
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa masy niekoniecznie mięśniowej

Następny temat

Jaką przedtreningówkę wybrać

WHEY premium