SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz w dni nietreningowe*

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, ćwiczę codziennie oprócz soboty(regeneracja).

Pon,Sro,Pia jest to siłownia
Wto,Czw,Niedziela - Interwały lub Tabata

I tutaj pytanie, jak stosować spalacze we Wtorek Czwartek i Niedziele oraz w dzień nietreningowy sobote.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Redukcja tkanki tłuszczowej jest celem wielu z nas. Prędzej czy później każdy musi redukować. Nie ma innej drogi do uzyskania dobrej jakościowo sylwetki. Bez wątpienia drogą ku dobrej redukcji tkanki tłuszczowej, przy zachowaniu jak największej ilości mięśni jest dobrze dobrana dieta pod nasz organizm i treningi siłowe wykonywanie poprawnie technicznie. Jednak w sytuacji, gdy dieta, jak i treningi są dopięte na ostatni guzik, pozostaje kwestia odpowiedniej suplementacji.

Bez wątpienia w sytuacji redukcji warto przemyśleć zastosowanie spalacza tkanki tłuszczowej, czyli termogenika. Jest to suplement, którego zadaniem jest wspomaganie redukcji tłuszczu w organizmie poprzez następujące właściwości:

- zwiększenie termogenezy,
- pobudzenie,
- zmniejszenie apetytu.

Te trzy właściwości bez wątpienia będą przydatne, szczególnie w końcówce redukcji, kiedy to ciężko już wykrzesać z siebie siły do ciężkich treningów i wytrwać na niskokalorycznej diecie.

Wśród najpopularniejszych składników spalaczy wyróżnić można:

- kofeinę,
- ekstrakt z zielonej herbaty,
- ekstrakt z zielonej kawy,
- piperynę.
- kapsaicynę,
- HCA,
- ekstrakt z kory cynamonowca,
- forskolina,
- gingerole,
- chrom.

Spalacz warto stosować zarówno w dni treningowe, jak i w dni wolne od treningu. Wśród polecanych spalaczy wyróżnić warto Allnutrition Redox Hardcore: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Redox_Extreme-opis37698.html



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jak robie cykl na spalaczu to stosuje go codziennie. w dni nietreningowe również. dajesz rano przed posilkiem i kolejną porcje mozesz wrzucić ok. 6 godzin pozniej na pusty żołądek i tez na ok.godzine przed posilkiem. ta druga porcja jest opcjonalna (nie musisz jej brać, niemniej jednak ja biore 2x dziennie)

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 285 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2279
ja ostatnio eksperymentowałem ze spalaczem i lepiej na mnie działa jak wezme np. o 2 kapsy wiecej przed aero, a żadnej w nietreningowe. - Osobista obserwacja na własnym organiźmie.

' Jestem tylko Laikiem, nie bierz moich odpowiedzi do siebie, ale możesz dać mi soga.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
zalezy o jakim spalaczu mówimy. gwarantuje ci, że nie zaryzykowałbys wziecia podwójnej porcji niektórych "moich zabawek"
1

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 285 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2279
No to wiadomo :D A bawię się z Dyma Burn Xtreme

' Jestem tylko Laikiem, nie bierz moich odpowiedzi do siebie, ale możesz dać mi soga.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
to trza tak od razu było....dawno, dawno temu jak zaczynałam od dyma to tez wskakiwałam na podwójną porcje, bo lajtowy jest.

te w których obecnie gustuje -nie ma szans na podwójną porcje
1

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 285 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2279
coś z efką?

' Jestem tylko Laikiem, nie bierz moich odpowiedzi do siebie, ale możesz dać mi soga.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
nie. w to sie nigdy nie bawiłam, podobnie jak w clenbuterol i temu podobne substancje.
mowie o produktach ktore mozna kupić w Europie/USA

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No to co takiego mocnego?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
geranium? ;)

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
między innymi

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój plan na redukcję z J/NJ

Następny temat

Fat czy skóra - zdjęcia.

WHEY premium