SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
Więc jak, poleci ktoś jakiś dobry spalacz? PRZETESTOWANY? Sry że tak ponaglam ale już najwyższa pora się za siebie wziąć.

Zmieniony przez - sh7 w dniu 2010-06-11 23:01:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Dyma burn xtreme , nie okrojona wersa europejska tylko ta z usa. Noby roznica znikoma ale jest. Sam testuje i spisuje sie dobrze tylko leca interwaly plus areoby plus trening silowy , i dieta dopieta na ostatni szczebel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
To czy Ci zjedzie waga czy nie zalezy glownie od diety...nie mozemy mowicz ze po tym mi spadlo a po tamtym nie...

JA sie wyrzezbie wlasnie na Thermo Speed EX a na venomie mase zrobie..i co mam powiedziec ze venom do dupy???

wszystko zalezy ile i jak jesz...do tego spalacza...

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
jak brałeś tyle kapsów TSE i bez efektów to raczej Dieta i chyba brak treningów daje się tu we znaki.

Myślisz, że jest Cudowny środek na spalenie tłuszczu, że siądziesz łykniesz i będzie po sprawie ?

EDIT: masz racje już pora się za siebie wziąć a nie gadać i narzekać.



Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-06-12 09:26:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
Widzę że zostałem źle zrozumiany.
Wiem że potrzebna dieta i trening ale chodziło mi o to że akurat tamten spalacz nie miał żadnego ODCZUWALNEGO działania, zero pobudzenia czy coś. Nosz ludzie, nie przewalajmy w tym temacie cud kapsułek na odchudzanie xd

A przyznać muszę że na babskich forach biorą spalacze, nie ćwiczą i jeszcze narzekają że to chłam. o.O

Zmieniony przez - sh7 w dniu 2010-06-12 09:54:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie wiem na Mnie działał TSE, Treaz planuje zrobić Cykl Redukcyjny na Lipo(X)PACK Z-9 + Clenburexin 2 - ale ja mam poukładaną dietę, znam swój organizm i trenuje 4- razy tygodniowo siłownia a po niej aeroby.

Jeśli chodzi Tobie o dietę, podskocz do działu odżywanie i poczytaj podwiezone tematy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
Naprawdę uważasz że nie czytałem tych wypocin? Czasami żałuje ze w ogóle to wszytko czytałem zamiast pogadać z kimś , kto tak po prostu schudł ileś tam kg - byłoby prościej.

Proszę o kolejne propozycje nt spalacza..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
a co panowie sadzicie o lipo6 black edition?? wart kupna czy lepiej na venoma sie ustawic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234392
Hanzi_mma z tego co widzialem jest pare osob zadowolonych z lipo.
venom to juz nie ta klasa.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z nawadnianiem

Następny temat

suple jak dawkowac na cyklonie

WHEY premium