SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadek wagi po chorobie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Witam,
Piszę trochę z nietypowym pytaniem.
Ostatnio byłem chory 3 tygodnie. Nie jadłem gdyż mialem zapalenie jamy ustnej potem alergia, ograniczenie jedzenia itp.

Schudłem z swojej normlanej wagi okolo 6 kg. do 61 (przy 167 wzroscie) moze z 1.5 kg mi wróciło przy normalnym jedzeniu (nazwał bym to z mała nadwyżka kalorii).
Rozumie nadwyżka jedzenia pomogła by mi szybciej wrocić ale niestety wracajac do pracy nie mam zawsze możliwosci zjeść posików wtedy gdy bym chciał/ i to co chcę.

Stąd moje pytanie czy czy jeśli dorzucił bym do diety białko ( wspomogło by mi to powrót do swojej pierwotnej wagi. ewentualnie może gainera?

Nie piszę tu o nabraniu masy mięśniowej aby być większy, tylko powrotu do swojej wagi która miałem przed chorobą,była to nromalna waga nie ćwiczącej osoby od ponad 1,5 roku i stale się trzymała.
Planuje również z tego powodu ćwiczyć w miare możliwości- ciągły brak czasu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
by odpowiedzieć na to pytanie potrzebna jest Twoja dieta. odżywka sama w sobie magicznej mocy nie ma.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Nie mam rozpisanej diety, po prostu chce jeśćjak jadłem przed choroba chciam po prostu wspomoc powrót do swojej wagi. Czyli w takim wypadku odradzasz zakup odżywek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
tak i skupienie się na diecie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie sposób odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo nikt nie jest wróżką. Dodatek gainera może wpłynąć na wzrost wagi, niekoniecznie musi - poza tym, osobiście byłbym daleki by decydowac się na takie rozwiązania, a większą uwagę proponuje skupić na odżywianiu.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Ok , po prostu byłem ciekawy opinni innych. Czyli tą kasę którą chciałbym przeznaczyć na odżywkę kupie jedzenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
odzyskiwanie wagi jest o wiele łatwiejsze niż nabywanie nowej i przeskoczenie jakiegoś pułapu którego dotąd nie mogliśmy przekroczyć. Zostaw wszystko co w prochu i jedz ile sie da co sie da. Jak po tygodniu nie zauwazysz choć 0.5kg przyrostu musisz jeść więcej. Choć z doświadczenia wiem że wystarczy jeść regularnie przez 2-3tyg po chorobie(ja chorowałem 6 miesiecy zero jedzenia -9kg) i waga idzie sama jak burza ale kontroluj wielkość posiłków bo czasem nam sie wydaje ze duzo jemy powodzenia

makro sie liczy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko

Następny temat

Dieta na masę dla ektomorfika+ Gainer do OCENY

WHEY premium