SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Soszyński: 85 procent fighterów na dopingu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28563
Doping to od dawna temat który budzi wiele kontrowersji, nie da się być na bardzo wysokim poziomie sportowym bez dopingu, zobaczcie jakie walki były w czasach Pride tam nikt nie kontrolował kwestii dopingu. Kibice też chcą oglądać coraz lepszych zawodników a to wiąże się właśnie z dopingiem, każdy chciał by trenować 3 razy dziennie, szybko się regenerować, jeszcze szybciej leczyć kontuzje.

Według mnie w zawodowym sporcie nie da się trenować bez pomocy farmakologicznej, jet to poprostu nierealne nikt nie jest w stanie wytrzymać takiego obciążenia organizmu, a jeżeli ktoś robi to pod kontrolą trenerów, lekarzy to nie widze w tym nic złego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Ci ktorzy uwazaja ze w sporcie nie ma koksowania, to Ci sami ktorzy twierdza ze WWE to nie fejk

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Oraz że Święty Mikołaj istnieje a dobro zawsze zwycięża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Matt Serra podczas wywiadu w TapouT Radio potwierdził słowa Krzysztofa Soszyńskiego na temat wysokiej liczby zawodników biorących doping:

To jest naprawdę złę, to jest po prostu nie w porządku. Zdobyłem pas mistrza bez żadnego wspomagania. Nic nie brałem. Ja i BJ Penn należymy do tego małego procenta zawodników którzy nie biorą tego gówna. Jest wielu fighterów uważanych za legendy MMA które biorą hormon wzrostu i tego typu rzeczy i to jest oczywiste. Jestem tego cholernie pewien.

Może myślałbym inaczej gdybyś miał walczyć przez całą godzinę ale ty masz spędzić tam tylko 15 minut. Są pewne zespoły które wyglądają jakby miały na swoich usługach cały zespół pieprzonych chemików. To nie jest tak że chcę nagle kogoś osądzać, ale człowieku, ja potem walczę z takimi osobami.

Później się okazuje że muszę walczyć z takim gościem który ma nieskończony poziom energii i który wygląda jak postać z He-Mena. g**** mnie obchodzi gdy ludzie szprycują się grając w bejsbol ale kiedy twój przeciwnik może kopnąć cię w głowę to może stać się coś naprawdę groźnego. Ktoś może skończyć z naprawdę poważnym uszczerbkiem na zdrowiu.

Zawodnik powiedział też że mimo sporej przerwy dalej ma zamiar walczyć w UFC:

Jestem jak opryszczka. Nie wybieram się na emeryturę i tak jak Rocky 6 dalej mam coś do pokazania światu

mmarocks

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Coraz więcej zawodników zaczyna zabierać głos w sprawie dopingu.
To się chyba zaczęło od wpadki Marquardta. Wtedy coś ruszyło.

Chciałbym jeszcze usłyszeć co Dana myśli o dopingu. Czy też mu to nie pasuje, czy wręcz przeciwnie bo więcej kasy zarabia dzięki tym maszynom.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Dana wcale nie jest taki zły jak go maluja- trzyma interes taka robota

Ja jestem zdania ze prawda zawsze bedzie leżała gdzies 50% na 50% i tego sie trzymam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Taak, a Serra jest czyściutki jak łza





Ani mi się nawet nie chce czytać tej dyskusji, bo to jest chyba oczywiste, że każdy coś bierze, brał itp. itd.
Frank Mir np. zmasował się chlebem z masłem, Ali koninka, GSP je marchewki dlatego taka forma. Wszyscy na samej diecie i gainerku jadą

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-08-22 18:47:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ali koninka

Ali raczej gainerami, popatrz jak mu facjata spuchła

Prawda jest taka - nikt nie bierze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Dana z Lorenzo w przerwie na lunch pewnie też aplikują co nieco w pośladek

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Z tych, kórzy twierdzą, że nic nie biorą ostatnio najbardziej mnie rozbawił Hector Lombard. Powiedział coś w stylu, że nawet nie bierze witamin.





Trzeba przyznać, że ma chłopak geny!

/edit
A kiedyś tekstem o koksach zarządził również Cheick Kongo


Zmieniony przez - enediktal w dniu 2011-08-22 19:25:51

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Celtic Gladiator III

Następny temat

UFC w telewizji FOX

WHEY premium