SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cytaty fighterów - Request

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
jak macie więcej oprocz tego to dawajcie...potrzebuje na www

Za jkazdy cytat sog!!!!

Kofeinowy Kain
HIT & HIIT Jedi

http://www.mma.sfd.pl/ 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi osobiscie nie podoba sie za duzo tatuazy, lepiej wyglada jeden konkretny na barku, albo na gorze plecow.

jak zrobisz swoje tatoo - daj tutaj fotke, ocenimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
"He'll get to dreamland, but first he has to walk through the garden of punishment." - Carlos Gracie
"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim." - RCJ Machado
"Personally, I think homosexualism is an ugly thing, two hairy men touching each other... ugh. Now, two women having sex is okay!" - Ryan Gracie
"If you want to get your face beaten and well smashed, your ___ kicked, and your arms broken, contact Carlos Gracie at this address..." - Brazilian Newspaper Ad circa 1920s
"It's like being a boy called Sue. With a name like that, you are tough or you die." - Renzo Gracie about being a Gracie
"Everyone has a gameplan until they get hit." - Mike Tyson
"You put the devil on the other side and I will come to fight!" - Royce Gracie
"Pain hurts." - Bill Wallace
"I promise one thing, lots of violence." - Vanderlei Silva
"I like fight." - Igor Zinoviev
"He hits like a girl." - Mo Smith on Mark Coleman
"The more I train, the luckier I get." - Renzo Gracie
"Boards don't hit back." - Bruce Lee in Enter the Dragon
"I float like a butterfly and sting like a bee. You can't hit what you can't see." - Muhammed Ali
"I'm so bad that I make even medicine sick." - Muhammed Ali
"Heroes never die. Legends live forever."
"All the hours spent watching TV will be replaced by training. Instead of your good smelling girlfriends, you will be rolling around with bad smelling, sweaty men. Your ears will become deformed until they look like cauliflowers. Your fingers will become calloused and you joints will hurt, your knees and ankles will never be the same again. Yet, you will be able to practice this sport JiuJitsu and you WILL love it!" - Ad for a Jiu-Jitsu school in Sao Paulo, Brazil
"It was like getting raped by Freddy Mercury." - Tank Abbot about his fight with Dan Severn
"The more thou sweateth in training, the less thou bleedeth in war." - Richard Marcinko (founder of Seal Team 6)
"If you hesitate, you meditate in a horizontal position." - Ed Parker
"The greater the dichotomy, the profounder the transformation. Higher conciousness through harder contact." - Dog Brothers
"Ele vai dormir, meu irmao. (He will sleep, brother)" - Royce Gracie to Rickson before his first fight with Ken Shamrock
"My buddy, don't wear underwear, this way the dick falls down and won't get in the way, then you have good armlock." - Renzo Gracie on hurting your nuts when doing armbars without a cup

Kofeinowy Kain
HIT & HIIT Jedi

http://www.mma.sfd.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kAIN: sOG

teraz ja sie dolacze:

Bryl jest w swoim zywiole. Autorytet i pozycje zdobywa sie tu sila piesci, a nie zawilymi i metnymi rozwazaniami o harmonii ciala i umyslu. Ten styl uczy również, jak zwalczać strach i zaakceptować bol. Nic wiecej go nie interesuje, niczego wiecej nie potrzebuje. [Jacek Podoba o Andrzeju Brylu i Karate Kyokushin]

Po kilku dniach zostalo czterech [karatekow - gosci] (...) Jeden z nich byl naprawde niezly. Kiedy trafil, to bebechy podchodzily do gardla. (...) Bryl polecil mu, by uderzyl go z calej sily piescia w klatke piersiowa technika tsuki, tak jak to robi lamiac deski. (...) Facet walnal jak mlotem. (...) ale Bryl ani drgnal. Wyszczerzyl zlowieszczo zeby w uśmiechu i powiedzial: Powtorz mocniej, bo jak nie, to ja cie uderze! Facet powtorzył wiec, ale znowu nic, zadnej reakcji. Po trzecim ciosie zalamał sie i opuscil rece.
Jakis czas potem Bryl przyznal sie nam, ze juz po pierwszym ciosie tego karateki pekly mu trzy zebra. Dokladnie pamietam, ze wtedy na jego twarzy nie drgnal chocby jeden miesien.

 Zaluje tysiecy chlopcow, ktorzy mogliby się czuc inaczej. Mogliby byc pelnowartosciowymi zolnierzami... Zreszta ostatni Lubliniec to udowodnil, grupa pokazowa "wojownikow" z Lublinca... Zostali pobici, stluczeni, posmarkani... jak dzieci na podworku, w piaskownicy. Ale sami przyszli, prosili, chcieli się uczyć. [Andrzej Bryl]

Był to specyficzny świat, świat, w którym mój własny nauczyciel chciał mnie zabić(...) Uderzył mnie dwa razy otwartą ręką w twarz i mówi: "Walcz!".(...) No to mówił: "****a, dobra, no to chodź!"(...) wykonał taką technikę obrotową, że jak przeszła obok mojej głowy, to uświadomiłem sobie(...) że to jest dla mnie.. po prostu koniec!(...) poddałem się, bo pomyślałem, że nie chcę umierać w takich okolicznościach.
[Andrzej Bryl]

Tyle, że mistrz, który nie jest w stanie obronić swojego mistrzostwa, staje się bezzębnym ratlerkiem: może głośno szczekać, ale nie emanuje od niego siła stanowienia. To jest podejście może archaiczne, ale ja to kochałem! Prawdziwość - to znaczy ból połamanych rąk, radość zwycięstwa, gorycz porażki. A porażkę odczuwało się chociażby z powodu połamanych żeber - coś sie dzialo! [Andrzej Bryl]

Mam tego duzo wiecej - cytatow i duzo lepszych, ale nie wiem czy to wklejac. Te, ktore wkleilem sa bardzo znane i kazdy juz to czytal. Ja mam tego wiecej, bo moim hobby jest zbieranie cytatow (nie cytatow z SW, ale ich mam tez bardzo sporo).

(...) w tle jeziorko. Jak scena, a my jak publika. No i widze Mistrza, jak do niego podbiega taki podpity malolat nizszy o glowe, mistrz do tylu krok, rece w rozsypce, dwa sybkie strzaly, mistrz pada, malolat mu kopa. Mistrz sie podniosl jednak, pozycje przyjal w trybie magicznym, na to malolat dwa szybkie strzaly, mistrz pada i to byl koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
_blokers sog ...

....ale mi chodzi bardziej o "znanych" i walczących fighterów na arenach miedzynarodowych a nie jakichś mitologicznych wojowników w stylu Oyama ,Beryl itp



Kofeinowy Kain
HIT & HIIT Jedi

http://www.mma.sfd.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie daje... PAWLA ZIOLKOWSKIEGO, znanego na forum jako BORUTA

(...) fizyczna konfrontacja pomiędzy instruktorami, czy też zawodnikami różnych stylów, jest ich etecznym obowiązkiem! (...) Uczeń, przychodzący do klubu, powierza trenerowi nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim swoje i swoich bliskich bezpieczeństwo, zdrowie, a nawet życie. [P. Ziółkowski]

Mistrzów godnych szacunku nie znajdziecie w górskich klasztorach, czy medytujących samotnie pod wodospadami. Znajdziecie ich w ogniu walki, testujących możliwości swoich stylów, szukających wciąż nowych rozwiązań, które pomogą wam lepiej się bronić. [P. Ziółkowski]

Dobra, daje jeszcze Piotrowskiego:

Czuł bym się oszukany, gdyby ktoś oszczędzał mnie na ringu. Partner ma mi pomóc przezwyciężać własną słabość. (...) musisz zwalczać strach i zaakceptować ból, musisz odrzucić , wręcz unicestwić własne ja - to jest szkoła umierania. [Piotrowski]

A czy można oddać całe lata życia morderczemu treningowi dla wątpliwej przyjemności kopania w worek bez żadnych głębszych motywacji? [Piotrowski]

(...) w tle jeziorko. Jak scena, a my jak publika. No i widze Mistrza, jak do niego podbiega taki podpity malolat nizszy o glowe, mistrz do tylu krok, rece w rozsypce, dwa sybkie strzaly, mistrz pada, malolat mu kopa. Mistrz sie podniosl jednak, pozycje przyjal w trybie magicznym, na to malolat dwa szybkie strzaly, mistrz pada i to byl koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15166
"I have gotten heavier and it is effecting the fuel consumption of my car" - Sakuraba

"You can not win a fight if you do not want to fight." - Ortiz(ale nie na 100%)

kadoGan

kadoGan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Sogi leca

Ps.Blokers ...Piotrowski ok ale Boruta ???? Bez przesady heeheh mi chodzi o ludzi ŚWIATOWYCHHHHHHH Najlepiej ktoś z klatek,K-1,Boxu (zawodowego!!)

Kofeinowy Kain
HIT & HIIT Jedi

http://www.mma.sfd.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
ten kiedy wkleił Esco heeh a jest mocnyP

'man, i would have destroyed any wall with punches that ali recieved, but he was still there talking to me' (c) joe frazier

Kofeinowy Kain
HIT & HIIT Jedi

http://www.mma.sfd.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15166
link do tej strony ktos wczesniej podawał na forum, za kazdym odswiezeniem strony masz cytat innego fightera http://www.subfighter.com/
..bym zucil wczesniej tylko nie moglem znalezc i dopiero cala historie przegrzebalem i sie znalazl :)

KAIN o co chodzi w koncowce tego cytatu
czloweiku moglbym zniszczyc kazdy mur jednym uderzeniem piesci...dalej nie czaje



kadoGan

kadoGan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
NO Frazier tłukł Aliego ciosami ktore moglyby zniszczyć mur a jednak Ali nadal tam był i gadał do niego

Kofeinowy Kain
HIT & HIIT Jedi

http://www.mma.sfd.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kadogan: sOG

Mam cytaty zwiazane z SW, ale nie wypowiadane przez zawodnikow MMA, bo oni zadko cos ciekawego mowia :] np. wypowiedzi Rampagea , tam co drugi wyraz jest - ****...

(...) w tle jeziorko. Jak scena, a my jak publika. No i widze Mistrza, jak do niego podbiega taki podpity malolat nizszy o glowe, mistrz do tylu krok, rece w rozsypce, dwa sybkie strzaly, mistrz pada, malolat mu kopa. Mistrz sie podniosl jednak, pozycje przyjal w trybie magicznym, na to malolat dwa szybkie strzaly, mistrz pada i to byl koniec.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 44

Następny temat

Recenzja Vale Tudo i gry UFC

WHEY premium