SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 fighterów zwolnionych z UFC!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Wagner Prado, Mike Russow, Jacob Volkmann, Vladimir Matyushenko, Che Mills, Jay Hieron, Terry Etim, Paul Sass, Jorge Santiago, Mike Stumpf, Simeon Thoresen, C.J. Keith, Motonobu Tezuka, Josh Grispi i Ulysses Gomez i JON FITCH!

Prado - przegrana z Davisem to żaden wstyd i tylko jedna WTOPA z Alcantarą.. ale fakt nie prezentuje się najlepiej i jeszcze rozumiem decyzje..
Russow - przegrana z Werdumem JW i wtopa z Jordanem.. ale fakt żałosne ma to cardio ostatnio i rusza się w slow motion więc rozumiem
Volkmann - fakt nudziarz, ale wygrał w UFC 6 na 8 ostatnich walk! Pewnie go nie lubią w sumie mieszane uczucia mam, mogliby mu dać jeszcze 1 szansę..
Matyushenko - w sumie rozumiem przegrał 2 ostatnie walki nie z byle kim, ale już stary i widać, że kompletnie bez formy.. ale Vladek to nie byle kto imo sam powinien zdecydować czy chce odejść, bo to nie 1 lepszy zawodnik z UFC..
Mills - no Riddle mu wrestlef***a strzelił a z MacDonaldem w stójce sobie dobrze radził a tak zdominował Ludwiga i ładne TKO na Cope imo za wcześnie..
Hieron i Santiago - nie są źli, ale bilans w UFC mówi sam za siebie..
Etim - też ok fatalnie się zaprezentował z Fortee.
Sass - czy ja wiem.. w sumie jego taktyka to tylko poddać więc może ok..
Stumpf, Thoresen i Keith - pełna zgoda
Tezuka, Grispi, Gomez - jw - jak najbardziej

ale co TU k***A JON FITCH robi!?
Co z tego, że Hendricks go znokautował szybko i Maia sfitchował no i remis z Pennem.. FotN z Silvą i wygrana a przedtem 5 zwycięstw z rzędu a Fitch tak czy siak to czołówka WW..

NIE PODOBA MI SIĘ TAKA SYTUACJA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
podobno chcą w 2013 100 fighterów wyj**ać ,115 dywizja nadchodzi+ baby zrobiły swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1449
Podobnie jak moj przedmowca, z wiekszoscia ciec sie zgadzam, doszlo teraz sporo zawodnikow ze Strikeforce i trzeba robic miejsce ale ku...wa Fitch, naprawde nie rozumiem... Od jakis paru walk to juz nie ten sam nudny zawodnik, fakt ostatnia walka mu nie wyszla zbyt dobrze, ale pokazal rewelacyjne submission defence- nie dac sie poddac Demianowi przez 3 rundy z czego 17 min majac go na plecach to wielki szacun.
Tej decyzji Dany nie rozumiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Fitch ? Eh, przeciez ona ma 14-3-1. I walka z Silva byla genialna, moze o kase poszlo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Fitch zwyczajnie nie zarabia pieniędzy dla ufc, a sam zarabia sporo. Walka z Silvą była genialna, ale to jest wyjątek od reguły. Generalnie w tym momencie kariery Fitch może albo wykoleić takiego zawodnika jak Silva albo dawać walki z innymi weteranami, które w większości będą ch**owe. Dywizja ma nowego ulepszonego Fitcha, który sficzował samego Fitcha. Więc czas sp*****lać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
jestes pewien, ze sporo zarabia? w jakims primetime, przed walka z silwa, plakal, ze jest biedny i nie ma co jesc.

nie chce mi sie szukac, ale podobno chodzi o to, ze fitch nie sprzedal swojego wizerunku do jakiejs gry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
60 K za wyjście do walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Before the fight he mentioned in interviews that if he shall lose the fight, he would have to stop training full-time and get a day job to help his family since he was having really huge financial problems.

zakladajac, ze walczy 3 razy w roku i ze to co napisales nie uwzglednia dodatkowej kasy jak np pieniadze od sponsorow (ktos wie jakiego rzedu sa to wartosci?), to 180 tys $ rocznie to jest niezla kasa. na tyle niezla, ze nie usprawiedliwa pieprzenia w stylu: "nie potrafie wyzywic rodziny".



niby nie moje zycie, nic o nim nie wiem, a jednak wydaje mi sie dziwne, ze gosc, ktory zali sie na brak kasy zostaje zwolniony, bo nie chcial sprzedac swojego wizerunku dla jakiejs gry. uwazam, ze nalezy sie nam, fanom ufc, wyjasnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Nie wiem co za finansowe problemy Ficz ma, ale patrząc na jego chałupę pewnie chętnie bym się z nim zamienił na swój brak problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
wyrzucili nudziarzy i tyle, dobra decyzja Dany, na walkach Fitach mozna bylo spać. To jest mimo wszystko sport 'rozrywkowy' musi zapewniać jakąś tam rozrywkę by na siebie zarabiać. Fitch mimo ze ścisła czołówka, jest postacia bezbarwną stąd wypad, choć nie znamy szczegółów, mógł sie o cos posprzeczać z Dana i oto rezultat.

Druga sprawa po co trzymać tych przeciętniaków (cała lista oprocz Fitcha), skoro lada moment dojdzie wataha z TUF'a, nowi ze SF. Trzeba wywalać bezbarwe postacie. Taki PRADO, wtf. jego by na KSW janek złożył.
Dostał się do UFC tylko dzięki NOGowi z ktorym trenuje i zapewne Nog go polecił, bo nie miał za co zapłacic rachunkow

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-02-21 10:33:20

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
"wyrzucili nudziarzy i tyle, dobra decyzja Dany, na walkach Fitach mozna bylo spać. To jest mimo wszystko sport 'rozrywkowy' musi zapewniać jakąś tam rozrywkę by na siebie zarabiać. Fitch mimo ze ścisła czołówka, jest postacia bezbarwną stąd wypad, choć nie znamy szczegółów, mógł sie o cos posprzeczać z Dana i oto rezultat. "

co za bzdury. moze w takim razie niech zatrudniaja gosci co znaja dobre kawaly albo maja smieszne dziary. ufc to ma byc organizacja, w ktorej walcza najlepsi zawodnicy na swiecie. joe rogan powiedzial kiedys, ze jesli fitch wygrywa w nudny sposob, to implikacja nie jest "fitch jest nudny", tylko "przeciwnik to p***a i dal sie obic w nudny sposob". ja chce ogladac sportowcow na najwyzszym poziomie. dla mnie to nie fitch jest nudny, a np eric silva jest slaby. nic w walce nie mogl zdzialac, a w 3 rundzie (albo i w drugiej nawet) sie wygazowal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drążek rozporowy

Następny temat

Pytanie o spadek masy

WHEY premium