SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Soszyński: 85 procent fighterów na dopingu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No co Ty? Wygadujesz jakieś głupoty i obrażasz zawodnika.. Kongo nigdy nic nie brał.. W budowie takiej sylwetki pomógł mu magiczny pas widoczny na fotce





Junior też coś wspominał, że nie popiera wspomagania, ja im wszystkim wierzę:





Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-08-22 19:30:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Po prostu zdrowe, dobrze wykarmione chłopaki. Pomyśleć co by było, gdyby faktycznie po ten koks sięgnęli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Hubert ja się boję pomyśleć nawet...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
a ja powiem tak ciekawa dyskusja na psy zeszła, kwestia dopingu sprawa oczywista.
1.rywalizujac w wielu dyscyplinach sportu biora , wiec w mma które jest agresywnym sportem mieli by nie brac.
2.Rywalizowaliśmy / rywalizujemy na boisku pod blokiem (przenosnia) i bierzemy/bralismy to gdzie w gre wchodzi prestiż/pieniadze ITD mieli by nie brac.

ale boli mnie ta skrajnosc najpierw wszyscy cacy nikt nie bierze i nagle tekst i teraz wszyscy biora. wszystkich nie wrzucajmy do jednego worka.

w moim mysleniu dyskusja sie zaczeła na temat czy zawodnicy mma maja w stałym angażu doping i stale sie nim podpieraja. i tu bedzie jedni tak drudze nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ci co by nie brali, od razu by odpadali z rywalizacji...

To nie ten poziom. JEstem jeszcze w stanie przyjąc do wiadomości że ktoś z KSW nie bierze. Ale w UFC gra jest o wysoką stawkę, tu trzeba wykorzystać wszystko co ma się do dyspozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Co to kurna za pasek u Konga na bebechu??

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
pasek MOCy
...
Napisał(a)
Usunięty przez w0jt za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
^ podaj jeszcze adres, gdzie mona kupic. ban

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
swiety mikolaj istnieje,a Kongo?no coz pracuje z murzynami od 6.lat,polowa z nich nie ma pojecia o silowni,a wygladaja lepiej,jak przecietny naturalny bialy po dwoch latach treningu.ja jestem "za"dopingiem,ale na pewnych zasadach i nie dla kazdego!oczywiscie nie twierdze,ze taki kongo jest naturalny,ale podtrzymuje sie zdania,ze murzynki maja wiecej tescia w jajcach,pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Celtic Gladiator III

Następny temat

UFC w telewizji FOX

WHEY premium