SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solaros

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Witam

Od dluzszego czasu obserwujac tematy w dziale Suplementacja - NASZE TESTY i promocja widac jedna wyrozniajacą sie osobe...

To Solaros

Wypowiada sie, doradza praktycznie w kazdym tescie, wnosi wiele do dzialu by go ozywic

Wlasne testy prowadzi wzorowo w porownaniu do chociazby testow sponsorowanych w ostatnim czasie (wiadomo o ktorych 2 mowa).

Skladam mała propozycje administratorze Bananie, szanownemu gronie moderatorskiemu oraz innym "dowódcą" tego forum o rozpatrzenie opcji przydzielenia statusu moderatora w/w dzialu Solarosowi

Ów czlowiek jako doswiadczony, inteligentny oraz dysponujacy ogromnymi checiami do rozkrecania dzialu Testow dzieki statusowi bedzie mogl jeszcze lepiej "opiekowac" sie dzialem

pozdrawiam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Seewy za pkt 1 regulaminu
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jak wyzej , moderator nie - to dzial specyficzny;) , ale bold tak

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
Można pomyśleć o moderatorze komercyjnym, tzn. takim ,który funkcje moderatorskie miałby tylko w tym jednym dziale, dzięki czemu może pomagać w czyszczeniu innych tematów, usuwaniu spamu, kasacji czy przenoszeniu nieodpowiednich wątków w dziale.

Status zwykłego moda odpada w przypadku tego działu, ponieważ tutaj wchodzi w grę poza-forumowy (jak juz seewy zauwazył ,ale skasował, pewno sie wstydzi ) kontakt ze sponsorami, w celu załatwiania i ustalania testów sponsorowanych , rozmów z reklamodawcami itd itp. Nie mówię,że solaros by się do tego nie nadawał ,ale prawda jest taka iż niewielu sponsorów forum może kojarzyć jego osobę, zresztą załatwianiem testów po odejściu z działu bulla , zająłem sie ja, modzi pozostali (pepo, miętki , inni) pomagają w wyborze użytkowników do testów i pilnowaniu testów.

Z racji iż solarosa znamy nie od dziś , poza tyym jest aktywny w dziale , w swoich świetnie prowadzonych tematach, a co więcej w tematach innych osób, myślę iż śmiało możemy przedyskutować kwestię awansu na forum, w grę wchodzi albo w/w przez mnie status moda - z ograniczenie funkcji do jednego tylko działu (pomaranczowy kolor nicka) albo status doradcy/pogrubiony nick w dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
.


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-08-19 14:52:19

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może moda w suplach (Solaros ma obszerną wiedzę, jest na bieżąco z nowościami, zna rynek) i doradcę w testach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Seewy sie nie wstydzi

Banan

po prostu widac ze chłop ma duzo czasu mozliwosci oraz uporu zeby tknąć czesc siebie w ten dzial by go wywindowac na wyzszy poziom wiec pomyslalem o takim czyms

sprawe co jak i czy wogole jest taka mozliwosc jest w Waszych rekach, ja tylko wyszedlem z propozycja

pozdrawiam



Zmieniony przez - Siodema w dniu 2009-08-19 14:58:27

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
Tez jako czytajacy testy widze ze Solaros jest na pewno ponad przecietna.

Nie wiem czy mozna prowadzic test lepiej niz on

w kazdym badz razie robi to wzorowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powinien mieć też możliwość dodania podpisu pod nickiem, np. ETATOWY TESTER albo SUPLOMAN

Pozdr
Grzesiek

Zmieniony przez - Dog Face w dniu 2009-08-19 15:01:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
to ja od razu poprosze pod nickiem "Leszcz"


j/Remik

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
podpisy pod nickami sa dla moderatorow :)
1

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Usuncie temat 522470

Następny temat

50 dolars usuniecie tematu ( galeri)

WHEY premium