SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Slim figura nudzi mi się..chcę być FIT od dzisiaj !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 977
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 977
Nie widzę opcji edytowania posta ?

Dorzuciłam jeszcze 10g orzechów i 10g masła orzechowego co dało:

dostarczono 2 081,5 kcal b: 135,3 g (26,0%) w: 240,2 g (46,2%) t: 64,4 g (27,8%)

Proszę o usunięcie podwójnych postów.
Nie mam opcji do edytowania postów (?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 977
Obliques, proszę, nowe zdjęcia. Po niespełna miesiącu ćwiczeń i diety (dokładnie 29 dni )




Mogę prosić o linka do dziennika tej bardziej doświadczonej dziewczyny, którą miałaś na myśli ?
Poczytałabym jej wpisy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Na tych zdjęciach widać, wyraźnie, masz najprawdopodobniej jedną nogę krótszą (w każdym razie biodra masz mocno przekoszone) tego tak zostawić nie mozna zanim zaczniesz ćwiczyć siłowo idź do fizjoterapeuty

Dieta 2tys kalorii ok, ale ja bym inaczej ustawiła rozkład
Tak BWT 120/ 200/ tłuszcz do kaloryczności
wywal białe pieczywo i makaron (chleb ciemny nie jest razowy, bułki z ziarnami nie są razowe, ma być razowy ewentualnie razowa WASA) owoc tylko jeden dziennie
Tak samo bym wywalił twróg niestety u ciebie
A trening, .. pierw idz do fizjo koniecznie, najprawdopodobniej będziesz potrzebowała wkładek do butów do ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 977
No to ładnie, przez tyle lat nikt tego nie zauważył? masakra. Po co robią w szkole te wszystkie bilanse...Teraz to mnie zdołowałaś.
Tym bardziej, że nie mam jak iść do fizjoterapeuty. W Polsce będę dopiero pod koniec czerwca, to przecież szmat czasu... A w Anglii lekarze wszystko bagatelizują. Nic zobaczę co da się zrobić. To co mam odpuścić treningi? i siedzieć dalej na tyłku.. to straszne. Kiedy już się tak zawzięłam to zawsze coś.

Makaron durum jest zły? To czym go zastąpić ? Tylko ryż ?
A twaróg dlaczego nie jest najlepszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym strzelała rotację miednicy - jak masz tak serio poważnie krótszą nogę, jak ja (1-1.5 cm), to to widać BARDZO w układzie kolan, w linii pośladków, nawet na zdjęciach z profilu itd. Twoje nogi wydają się w miarę równe (przynajmniej w porównaniu do mnie), więc albo różnica jest mała, albo kiks jest dopiero w obrębie miednicy - a to się da akurat naprostować fizjoterapią. Nie ma co płakać na zapas.

A z fizjo - popatrz na gabinety rehabilitacji i masażu - niekoniecznie stricte lekarza fizjoterapeutę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 977
Ja cała jestem przechylona na prawą stronę, ale zawsze myślałam, że to wina krzywego kręgosłupa. Kiedy kupowałam bluzkę z długim rękawem zawsze w prawej ręce był o ok. 1 cm krótszy. Ze spodniami problemu nie miałam ;). Pamiętam, że za czasów szkoły strasznie skarżyłam się na ból lewej łopatki (ostatnio występuje rzadko).

Jurysdykcja, dzięki za pocieszenie. Popatrzę na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rotacja miednicy idzie w parze z krzywym kręgosłupem - od czegoś ten kręgosłup jest krzywy, nie?. Generalnie, o ile NIE masz różnic długości nóg, to problem jest wynikiem jakiegoś braku równowagi mięśniowej, to mięśnie cię ciągną na jedną stronę. Miednica składa się z elementów połączonych wiązaniami, które nie są sztywne, można ja lekko wygiąć (moją można w rękach) Jak ją non stop coś ciągnie, z jednej strony, to z czasem się potrafi dość znacznie zdeformować, a za tym idzie kompensacja kręgosłupem, bo ciało jednak dąży do bycia w pionie. Stąd są metody fizjo, na rozluźnienie przykurzy, przywrócenie równowagi mięśniowej i manualne naprostowanie miednicy. Oczywiście jest też opcja, bardzo prawdopodobna, że masz nogę minimalnie krótszą i to ona powoduje wszystkie te problemy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Musisz pójść zobaczyć i nie płakać, raczej się cieszyć, czym szybciej tym lepiej. Była tu kiedyś dziewczyna z na prawdę krzywa miednicą, w końcu wybrała sie do fizjo i co? okazało sie że to jest 100% naprawialne, a raczej było bo ona już miała swoje lata. Czym prędzej sie stwierdzi powód wady postawy tym większe szanse wyprowadzenia tego na prostą jeśli jest taka możliwość, lub zapobiegania pogłębieniu wady.
trzeba wiedzieć na czym sie stoi , a z wadami to tak jest, że najważniejsze że gdy nawet sa, byś była w pełni mobilna, wtedy nic sie groźnego nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 977
Dzięki dziewczyny. Wybiorę się do fizjo na pewno.

A co sądzicie o treningu chociaż na maszynach przez ten czas?

Obliques, dlaczego powinnam zrezygnować z makaronu durum i twarogu ?
Czym zastąpić makaron w takim razie?
Od jutra wprowadzę rozkład, który zaproponowałaś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA, białko

Następny temat

tycie na masie

WHEY premium