SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skonczony cykl , jakie suple dalej ? SOGI !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1955
Jak juz wczesniej pisalem wiem ze prochy nie daja masy miesniowej ale na pewno moze nie w 'duzym" stopniu ale napewno jakims pomoga mi ja zbudowac , zastanawiam sie nad zakupem HMB + AAKG ?? a moze lepsze rozwiazanie to tribulon + zma ??

Podobno po tribulonie + zma dobre efekty

Dodam ze w maju dopiero skoncze 21 lat wiec pytam czy moge stosowac to teraz ?

Zmieniony przez - Genzor w dniu 2010-12-07 10:07:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
hmb odpuść bo nic nie daje
jaki niby efekty po tt+zma/chyba tylko lepszy sen
zresztą aakg a tt i zma to całkiem inne produkty więc trochę niezbyt rozsądne jest rozważanie ich jak zamienników dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Koleś albo upośledzony albo sobie jaja robi - cały czas jakieś z dupy porównania - WF czy Animal Pack? Trib czy HMB, AAKG czy ZMA. Co chwila nowy genialny pomysł i tak na poprzedniej stronie juz do M-drola doszedł!?

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Stary, czy Ty nie kumasz? Kup WF jeśli tak bardzo chcesz coś brać. To tylko pompa. Poczekaj do tej krety te 5-6 tyg i zacznij znowu cykl. Tt działa tylko na libido (zresztą to i tak bardziej sprawa indywidualna), zma na lepszy sen, animal pack to witaminy (drogie w dodatku), kup sobie witaminy Olimpa, uzupełnij braki gainerem lub białkiem (jeśli takowe masz). Nie kombinuj- suple to nie cukierki, tego nie jesz jak masz ochotę. Przyłóż się do treningu, trzymaj miche, odpuść "cud" wynalazki, i za jakiś czas zajmij się kreatyną, a nie wymyślasz za przeproszeniem jakieś tezy z dupy wzięte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Juz masz wszystko w tym temacie napisane..
1.Dieta
2.Trening
3,Minimum 6tyg przerwy od kreatyny (optymalnie im wiecej tym lepiej)
4.odpusc HMB bo mozesz nie zauwazyc działania tymbardziej jesli bys przez 5tyg ino to jadl
5.Odpusc M-Drola bo to nie sa suplementy przy Twoim wieku i stazu na silowni gruba przesada
6.poczytaj co to jest ZMA bo tego sie nie kupuje na 5tyg ,tylko stosuje wrazie potrzeby (nie wiem jakie witaminy i minerały spozywasz i czy wogole jakies masz)
7.Jesli chcesz pobudzenia przed treningiem to kup tego White Flooda sprawdzony bez kreatynowy suplement, lub te AAKG przed trenem.

I sie zastanow przedewszystkim czy potrzebujesz tych prochow juz czy zostawisz jeszcze troche sobie na pozniej.
Pozdro
1

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Macio09 - SOG za tą wypowiedź, bo cierpliwość chyba każdy już tu stracił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Peak

Następny temat

Pomoc przy odżywkach i suplementach

WHEY premium