SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skonczony cykl , jakie suple dalej ? SOGI !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1955
To napisz mi po prostu krotko co Ty bys kupil jesli mialbys miesiac na cykl jak ja a zalezalo by Ci na masie miesniowej (na jej powiekszeniu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
ja Ci napisałem
więc bierz się do odżywiania
zrozum masa=odżywianie
proch Ci masy nie zbuduje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
ile masz lat ze tribulus chcesz?

na mase miesniowa to ryż i piers z kury+trening jesli to jest zapewnione to masa idzie a suple moga tylko polepszyc efekt animal packa odpusc jesli koniecznie chcesz cos to ten wf wydaje sie byc dobry dla Ciebie ino ta przerwe zrob te min 6tyg po cyklu na krecie

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 859 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6352
sorry net mi muli i mnie uprzedzili

możesz np. potreningowo wypić gainera/bulka

Zmieniony przez - Siwy_OKS w dniu 2010-12-06 22:45:59

Odra opolska - królowa całego Śląska !
Jak ważny jest posiłek potreningowy ! - http://www.sfd.pl/[art]_Okno_anaboliczne-t502247.html
Nie zapominaj o solach mineralnych! - http://www.sfd.pl/[art]_Sole_mineralne-t574211.html
Problem ze snem? - http://www.sfd.pl/[art]_Problem_z_regeneracją_Może_to_bezsenność_[art]-t678830.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1955
Flex , dlaczego nie odpowiesz konkretnie ? Mam diete dobrze ulozona , cwicze caly czas od ponad roku bez przerwy cykl na kreacie + n II byl moim jedynym cyklem w okresie tego roku wiec chyba dosc jechalem na sucho ? , lat mam 20 , Flex wiem ze prochy mi masy nie zbuduja ale chce dobrac jakies aby mi w tym pomogly , nie moge sie jakos przekonac do tego WF'a , czytalem na forum i w iinternecie sporo o tym M-drolu sa pozytywne jak i negattywne opinie zastanawiam sie nad tym warto ? Jesli nie warto kupie WF sorry ze Was tak mecze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
jak macio i flex, numero uno micha, później białko skoro masz braki, ewentualnie gajnerek jak się nie wyrabiasz z którymś posiłkiem. Coś ekstra to niech będzie ten wf podwójne opakowanie bym zszamał żeby wydłużyć przerwe od kredki. A witaminki to sobie olimpa albo trec'a kup zamiast tyle szmalu w animala pchać. ALE PIERWSZE TO DIETA.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Na drole to jeszcze czas i dział nie ten.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6901
Witam
Właśnie mamy przykład jak pasja siłowni zmienia się w tych czasach...
Każdy myśli tylko, że to poprzez proch rośnie... tez tak wcześniej myślałem i rozglądałem się za jakimi bosterami, arganinami itp. itd.
Ja na Twoim miejscu zrobił bym tak:
5tyg. przerwy od kreatyny, nie kupowął bym żadnych bisterów i arganiny a ten okres 4-5 tyg. przeznaczył bym na delikatna regeneracje organizmu tzn. treningi delikatnie lżejsze niż na cyklu...
W okresie wolnym od kreatyny zakupił bym Bcaa np. z activlabu do tego witaminki i minerały i np. żeń szenia
Myślę, że było by to o wiele lepsze rozwiązanie bo przy kolejnym cyklu na kreatynie tzn. za 4-5tyg. organizm bardzo dobrze zareaguje na mocne bodźce jakimi są różnego rodzaju stacki.

O przetrenowanie nie trudno więc pozwól aby organizm troche wypoczął od dopalaczy przedtreningowych ;)

Możesz się nie zgodzić z moim zdaniem, ale wyraziłem swoją opinie ;)

Rośnij duży pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30511
kup gliceryne w aptece fajna pompa na treningu zwiekszona wytrzymalosc. dobre efekty za mala cene hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6901
aha tak jak przedmowcy mowili wystacza witaminki z Olimpu bo bardzo dobrze cenowo wychodza;)
oczywiscie można zakupić jeszcze białko aby uzupełnić braki w diecie, ale skoro mówisz, że masz dobrą dietę wiec białka nie potrzebujesz, a Bcaa przed i po ptreningu zatrzymają katabolizm i dłużej podtrzymają efekty utrzymane po kreatynie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Peak

Następny temat

Pomoc przy odżywkach i suplementach

WHEY premium