SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skaza białkowa ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 244
Otoz ... mam 17lat i od kiedy pamietam nie moge spozywac duzej ilosci bialka, moj organizm nie zdaza lub nie moze wszystkiego wchlonac i wyskakuja mi plamy na ciele ... zakupilem dzis cell PUMP + Uni liver (aminokwaski) i chcialbym byscie mi pomogli ... jaka diete moge stosowac ( biorac pod uwage przeciwnosci :( ) lub co moge dokupic ( i w jakiej cenie ) by zmaksymalizowac efekty. Waze 81,7 kg , przy wzroscie 190cm nie jest to sukces ... trenuje 3 razy w tygodniu na silowni oraz 3 razy w tygodniu kick-boxing ... prosze o pomoc :) z gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 244
nikt nie ma pomyslu? nie mozna mi pomoc? :F
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
Wklej dietę.

"Life is full of compromises."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 244
owej nie posiadam i wlasnie dlatego prosze o pomoc ; / nie umiem rozpisac diety z taka wlasnie przypadloscia, kazda dieta opiera sie na bialku ;/ i dlatego nie wiem co zrobic ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5737
Po pierwsze trenujesz sztuki walki i na silowni, wiadomo to gryzie sie ze soba jesli chodzi o mase. Po drugie nie mozesz spozywac odpowiednich ilosci bialka a to podstawa przy budowaniu masy. Ja radzilbym wykorzystywac trening na silowni jako uzupelnienie treningu kickboxingu. Co do twojej choroby to najlepszej odpowiedzi udzielilby ci jakis lekarz i tam proponowalbym sie zwrocic w tej sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
A co da siłownia bez białek?
Lekarz imo.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Na pewno nie jestes uczulony na kazdy rodzaj bialek. Zapewne tylko na mleko i produkty podobne. Dziwne tez ze nie przeszlo Ci, przewaznie dzieciom przechodzi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 466
Ludzie dobrze Ci radzą - idź do LEKARZA, skonsultuj to podstawa.

Średnio zaawansowany pakier

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Herbatniki?

Następny temat

Ciekawostki Proteinowe

WHEY premium