SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silownia a sztuki walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21703

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Bo wszyscy jesteśmy masohistami

___________________________
Naczelnik "Styli Tradycyjnych"
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
Cytat roku SFD:
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10479
Ejsid –„ tego co mi kolesie mówią o siłowni to każda silka to inna partia mięsni” to nie tak , to o czym mówisz to trening dzielony typowy dla kulturystów a Ty przecież nie masz zamiaru zostać kulturystą , chcesz poprawić swoją siłę ( sylwetka też się poprawi ) i to siłę typowo dynamiczną ,dlatego polecał bym trening całościowy ( wszystkie partie mięśni na jednym treningu) jak zrobisz go dobrze to poczujesz ból oj poczujesz

Crude_B

Pozdrawiam !!!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chlopaki - co ja robie oj co ja robie - dawac przepis :) zobaczymy
na dynamiczny ogolny trening na silowni.

"Nikt nie spodziewał się Świętej Inkwizycji"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10479
A proszę bardzo :

Klatka piersiowa :
· Skoro to znasz wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 2 serie x 15 powtórzeń
· Pompki na poręczach 3 serie każda do upadku
· Rozpiętki ławka płaska 2 serie x 15-20 powtórzeń
Grzbiet :
· Podciąganie na drążku do klatki piersiowej ( lub karku ) nachwyt 3 serie ile zdołasz
· Podciąganie sztangi do brzucha w staniu nachwyt 2 serie x 15 powtórzeń
Barki :
· Wyciskanie sztangi w staniu z klatki piersiowej 3 serie x 15 powtórzeń
· Podciąganie sztangi do brody nachwyt 2 serie x 15 powtórzeń
Nogi :
· Przysiad ze sztangą na barkach 3 serie 12 – 15 powtórzeń
· Martwy ciąg na prostych nogach 2 serie 12 – 15 powtórzeń
Ręce :
· Biceps : uginanie przedramion ze sztangą 2 serie x 15 powtórzeń
· Triceps : prostowanie ramion na wyciągu pionowym stojąc 3 serie x 15 powtórzeń
Brzuch : wg. Uznania

Ruchy raczej szybkie ale bez szarpania ciężarem , ciężar taki by umożliwiał wykonanie wszystkich powtórzeń w dobrym stylu technicznym .

To oczywiście plan ramowy stworzony na kolanie , ale tak mniej więcej wygląda taki trening.


Crude_B

Pozdrawiam !!!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki

Dam znac na priv jak to odbieram. :) Niebede tego wymienial ale do kazdego cwiczenia mialbym odpowiednik z zywym ;) partnerem.

"Nikt nie spodziewał się Świętej Inkwizycji"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Dziwny plan. Na siłowni by go raczej każdy doświadczony paker wysmiał. Wszystkie partie na raz !!! To przypomina jakąś szarpanine. Jakbyś to robił na siłowni to patrzyli by się na ciebie jak na gościa który nie ma zadnego planu treningu i nie bardzo wie co ze sobą zrobić to trochę tam trochę :) No może jeśli do tego podchodzić w ten sposób że idziesz na siłownię raz na tydzień to od biedy może to być ale tylko po to żeby rozruszać mieśnie bo na pewno nie powiekszyć masę ani siłe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze ze doszlismy do punktu. Jesli trening sily w celu wykorzystania w Sztukach Walki to jak ma on wygladac. Moze teraz zwolennicy silowni blysan pomyslami. Crude dal przepis. Co na to reszta?

"Nikt nie spodziewał się Świętej Inkwizycji"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10479
Panalbin – słyszałeś może o treningu całościowym – chyba nie .
Jeszcze niedawno wszyscy tak trenowali – poczytaj trochę o historii kulturystyki . Kilkanaście lat temu trening siłowy utożsamiany był z siłą i sprawnością a nie przerostami mięśni tak jak dzisiaj . Większość kulturystów tak trenowała a wtedy na zawodach były także konkurencje sprawnościowe . Taki trening należy przeprowadzać dwa lub trzy razy w tygodniu trenując wszystkie partie na jednej sesji.

Trening dzielony o którym myślisz jest dla trenującego SW wyborem nie najlepszym – trenując na treningu pojedyncza grupę mięśniową powodujemy jej napięcie ( napięta jest tylko ta grupa mięśniowa ) , kulturyście to nie przeszkadza ale trenującemu SW stwarza dyskomfort i może prowadzić do kontuzji .


Crude_B

Pozdrawiam !!!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panalbin wysmial? glupoty gadasz... To normalne ze kazdy dobiera sobie rodzaj cwiczen do otrzymania danego efektu

And You will never lern...
Who's the hunter and who's prey in this game.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Nie bedę polemizował bo to nie ma sensu z dyscypliny kultyrystki mnie nie zagniesz. I nie mów mi o historii kulturystyki historia to historia czasy sie zmieniają dam ci dobry przykład porównaj sobie piłkę nozną sprzed 20 lat z obecną niby te same zasady ale styl gry jest juz całkiem inny. Spytam sie po prostu jak myslisz która łapa mocniej uderzy czy łatwiej przewróci przeciwnika ta co ma 45 cm w bicepsie czy ta co ma 30cm ? W takim razie powiedz dlaczego ci najlepsi fajterzy wystepujący na turniejach są tacy napakowani ? Kiedyś jak trenowałem tylko ciezary wyskoczył do mnie klient kilka lat trenujący karate zaczął wymachiwać łapami nogami szybki był nie powiem trafił mnie pare razy a ja go tylko raz i było po zawodach.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Program a Freemanie

Następny temat

Bjj vs aikido

WHEY premium