SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silownia a sztuki walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21708

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10479
Tutaj jest parę programów treningowych które można zaadaptować :

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=31907

Crude_B

Pozdrawiam !!!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
Ejsid ja nawet nie wiem o co chodzi z tym ich troje, bo nie sledze takich wydarzen, teraz sie dowiedzialem dopiero, no i dobrze mowie ze jak kula w plot, a pol roku na silce to troche malo

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10479
Panalbin – kolego z kulturystyki to ty też mnie nie zagniesz :)
Trenujesz i powiedz co widzisz , bo ja widzę czasami samych inwalidów co z tego że są wielcy jeśli ich sprawność jest = 0 . Powiedz mi jak to jest ,że chłopak który trenuje parę lat nie potrafi zrobić śmiesznego przewrotu w przód ,to po co on trenuje (jeśli nie ma aspiracji na zawodowego kulturystę ) by zostać kaleką ?
Ja nie jestem filigranowy (jest w profilu) może biegu na setkę nie wygram , ale jeśli chodzi o sprawność gotów jestem wystartować z większością kolegów z klubu i to tych w połowie mojego wieku .


Crude_B

Pozdrawiam !!!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zawsze silownie postrzegalem przez pryzmat takich gosci jak panalbin stad te moje wczesniejsze wypowiedzi. Biceps ci do uderzenia jest potrzebny jak miotla do latania kolego. Uderzenie reka to tak skomplikowany mechanizm ze mozna go zaczac opisywac od ruchu stopy.

"Nikt nie spodziewał się Świętej Inkwizycji"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Ejsid - to musisz byc chuherko jak tak się wypowiadsz :) Kompleksy masz na punkcie wyglądu :) Powiem ci bardzo krótko pier*olisz głupoty jak wedłóg ciebie siła fizyczna nie pomaga w sile ciosu.
Crude_B - zgodze się znam tak napakowanych gosci że ledwo się ruszają o spojrzeniu za siebie bez odkręcania całego ciała nie wspomne. Owszem według mnie to kalectwo. Ale są tacy pakerzy co mają równierz bardzo dobrą sprawnośc fizyczną. Pudzianowski - znasz ? Mistrz swiata europy polski strongmenów - robi szpagacik bez problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kompleksow nie mam :) i raczej nie zamierzam miec :). Nie mowilem o sile uderzenia tylko ustosunkowalem sie do tego co powiedziales ze gosc co ma wiekszy biceps mocniej trzasnie. Uderzenie jest toche podobne do pompki - faza wyprostu - i Ty jako "fachowiec" chcesz mi powiedziec ze wtedy biceps jest istotny?

"Nikt nie spodziewał się Świętej Inkwizycji"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10479


Powiedzcie - take ciało i szpagat ? A jednak można!!!

Crude_B

Pozdrawiam !!!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Ejsid - mozemy tak w kółko przyznaj mi rację że siła uderzenia zalezy w ogromnej mierze od siły fizycznej juz obwód bicepsa odpuszczę bo przeciez zawsze się może trafić grubas z bicepsem 40 cm bez siły. ja ci natomiast przyznam rację że siła to nie wszystko ale oczywiście równiez technika wykonania ciosu i szybkośc uderzenia mają ogromny wpływ na siłę ciosu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10479
No i w końcu doszliśmy do oczywistego wniosku ,że potrzebna jest siła szybkość i technika
Teraz proponuję abyśmy zastanowili się nad sposobem poprawiania tych parametrów bez „skutków ubocznych” – podałem przykładowy plan treningowy ( napisany na kolanie ) , wszyscy mamy doświadczenia z treningiem siłowym szybkościowym itp. Napiszcie o tym .


Crude_B

Pozdrawiam !!!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
Ejsid biceps w uderzeniu tez ma swoj udzial, a nawet porownują go do pompki mozesz go porownac tez do wyciskania na lawce

netfan

netfan

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Program a Freemanie

Następny temat

Bjj vs aikido

WHEY premium