SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silne Kobiety

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590


Masz daj sogacza

Jesli ta Wypowiedzia pomoglem ci w Jakis Sposob Kliknij Myszka w dolnym Prawym rogu na napis "CZYTELNIK DZIAŁU"

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
mam nasze dziewczyny tylko na zdjeciach papierowych a nie mam skanera :( ale naprzyklad taka Anetka jest sliczna :)

Jarek Olech MISTRZEM MISTRZOW w TRÓJBOJU W 2002!!!!!

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 359
Jak trenowałem kiedys w Błyskawicy w W -wie to przychodziła Jasia Gal - na oko z 50 kg, wiek trudno okreslić. Krzyczała podczas przysiadu, że ściany pękały ale 3x130 przysiadała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Napewno są silniejsze ale jak miesiąc temu na Pucharze Pomoża i Kujaw w wyciskaniu zobatrzyłem 60-cio paro kilową "myche" która podniosła 125 kg to mi się wierzyć nie chciało że Ona taka... ładna!!!

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Jasia Gal moze i kiedyś przysiadała, ale obecnie zacina się na MP na 140 kg i od paru lat pali siady.
Co do silnych dziewczyn to Anka Śliwińska na próbnym (pokazowym dla publiczności) starcie w strongmenach we Wrocku w ub. roku pociągnęła ciężarówkę, a Aneta Rutka z wagą ok. 47 kg przenosiła 70 kg-ową dętkę napełnioną wodą. No, i Rutka najwięcej przysiadła 140 kg z wagą ok. 45,5 kg. Ponad 3x waga ciała! Jak na młodą dziewczynę to sporo.

Agata Wróbel swoje waży więc jest i mocna. A co powiecie o dziewczynie, która przy wadze 68 kg przysiadła 200 kg? Oficjalnie na zawodach. Tych najwazniejszych dla juniora - MŚJ. I nie jest herod-babą, a wręcz przeciwnie.
Przyślę tu też w swoim czasie zdjęcia Rosjanek, które wygrały MEJ w Tomaszowie Lubelskim swojego czasu. wygrały w OPEN, rzecz jasna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579


A co powiecie o tych paniach? Zdjęcia z ub. roku - Mistrzostwa Świata Kobiet w Trójboju Siłowym. Wyniki na www.powerlifting-ipf.com w /result/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
ech ... gdybym ja potrafil taki most walnac ... i do tego jeszcze mial tak tlusta doope - ktorej nie sposob oderwac od lawki - jak te panie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Te panie swoje szyneczki tez odrywają! Tyle, że się pilnują i opierają nimi na ławkach. Inna technika to opieranie sie na nogach podczas gdy tyłek wisi nad ławeczką. To taka nasza polska specjalizacja...

A mostka możesz się bez trudu nauczyć. Na AWF-ie miałbyś miesiąc na zrobienie mostu na zaliczenie. Podkładaj sobie póki co grube butelki pod kręgosłup lędźwiowy na treningu, to trochę poprawisz pozycję w wyciskaniu. A te panienki nie robą dużego mostka. Faceci robią lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
parker
daj ze swojego archiwum zdjecie mostkujacego swiezo umieczonego tatusia :)
wiesz o kim mowie
albo kogos innego :)

NIE ZADZIERAC ZE "ZNAWCA" W SZATNI BO WAS WSZYSTKICH POROZBIERAM W TEMPIE EXPRESOWYM......

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
oki, Meine Dame,
szukam...
Wyślę je jeszcze dzisiaj.

(Tak nawiasem mówiąc napis kłamie, że max 50 Kb może mieć zdjęcie. Zdjęcie powyższe o wielkosci 49 kB mi wycofało. Pewnie chodziło o 50 tys. bajtów a nie kilobajty. Ktoś tu nie umie liczyć..)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening II na bicie rekordu na klate!!!

Następny temat

POLSKA-RESZTA ŚWIATA-JEDNAK PORAŻKA

WHEY premium