SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silesia City Center Pytania. sląsk.

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7724

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Witam zauwazylem, bardzo dobrą silownie,w centrum handlowym dobre warunki, i tanio i pare pytań, nie mialem okazji sie spytac u nich.

Od ilu lat jest siłownia
Czy jest możliwość załatwienia trenera\dietetyka.
I czy ktoś chodzi aktualnie?


Zmieniony przez - TechAvi w dniu 2012-02-17 23:42:01

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
Ehhh, nie można edytować więc kontynuuje. Lansrzy sa i będa, jednak nic nie przebije laski z silikonami w pośladkach :) Ale ja o czym innym. Jako że zastanawiam się nad odejściem z Pure powiedzcie mi czy oprócz ProActive i Gymnasiona jest jeszcze coś fajnego w centrum ? Jakiś kolo mi mówił że podobno jest na Józefowcu jakaś siłownia ale chodze szukam i nic jeszcze nie widziałem. Z Pure chce odejść, bo w pracy mam możliwość zrobienia karty Benefitu, gdzie bym płacił tylko 25 zeta zamiast 107 w Pure. I pytanko, jak jest z tłokiem w ProActivie ? Chodze na siłke po 16 więc godziny szczytu. Dzięki za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Od 2010 czy 2011 roku.
90% moich znajomych rezygnuje/wypowiada im umowy. Karnety są teraz tańsze, bo przecieka dach na siłowni, czy w szatniach.
Jeżeli jesteś z Katowic - wybierz Ceglaną. Jest to chyba najlepsza oferta w mieście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Chodziło mi od ilu lat jest silownia, tzn od jakiego wieku, +16\
+18?

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Raczej +16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
ale wlasnie nw czy trzeba miec opiekuna,albo zgode rodzicow hm.

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9463
trenerow i dietetykow masz tutaj na forum, wystarczy napisac w odpowiednim dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8246
Chodzi Ci pewnie o PURE, sieciówka, cena nie jest zła bo 100zł na miesiąc, ludzi multum szczególnie między 17-20, oprócz tego jest ok. Kilka sieciówek PURE zwiedziłem i ta katowicka wypada chyba najlepiej, sporo sprzętu, atmosfera ok. Co do innych siłowni, to faktycznie ceglana - fitness fun jak najbardziej ok, jednak cena 180zł za miesiąc troszkę wygórowana jak na przymus trenowania w grubym dresie zimą i brak ciepłej wody pod prysznicami ;) jak na sezon letni to żadna inna jak ceglana, sporo wolnych ciężarów, jeszcze wiecej maszyn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
ta,mozesz wykupic sobie w Pure dietetyka/trenera personalnego za 150zl,tyle,ze czesto(choc nie wszyscy) sa to ludzie z przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ja trenuje w PURE w silesii. Siłownia jest wg. mnie najlepsza. Cwiczylam i na ceglanej i w pro activ i w gymnasion i żadna z nich nie ma nawet startu do PURE. ogrom sprzętu najwyzszej jakosci, świetne szatnie, eleganckie i przyjemne toalety/łazienki, w karnecie mam saune, boks, dostep do calej silowni, zajecia grupowe fitness z instruktorem, mila atmosfera, ludzie chetnie udzielają wskazowek, pomocy. Karnet open mam za 170/miesiąc, czynne caly rok od wczesnego rana do poznego wieczora (do 22). Ja bym PURE nie zamienila na zadną inną silownie. podpisuje sie umowe czlonkowską na 12 miesiecy albo na czas nieokreslony i placi sie zleceniem stalym z karty bądź rachunku bankowego. nie ma opcji platnosci gotówką

Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2012-03-06 08:51:52

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
kocio2009 - jestem z Katowic, bywałem na Pure, i masz rację. Jest elegancko, są świetne szatnie, sprzęt najwyższej jakości, ale ...

- nie dodałaś masy lanserów, którzy przychodzą tam jedynie po to, aby wyrywać "dupy",
- chamstwo, chamstwo, chamstwo,
- ku*wa oskar dla tego, który wymyślił sobie, żeby na przestrzeni 3m x 3 m postawić kosz ...
- muzyka. nie ma to jak pier*olna motywacja z głośników w stylu michel telo czy jak mu tam.
- siłownia musi mieć klimat, a Ceglana to jest najlepsza opcja w mieście. Karnet roczny za 6x238 zł czyli nieco ponad 1400 zł, a nie znajdziesz tam tych minusów, które wymieniłem.

Jest to moja subiektywna ocena, jak i kilku znajomych. Nie mam zamiaru się przegadywać. Takie moje zdanie i tego nie zmienię I przepraszam, ale Twoja wypowiedź daje do myślenia, że możesz tam pracować, bo nie znam osoby, która by w takich superlatywach oceniała ten nie wypał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ja tez jestem lanserką ale na silownie nie przychodze sie opyerdalać i stroić. ćwicze bez makeup'u i calej tej "otoczki". chamstwo? hmm...nie spotkalam sie. wręcz odwrotnie. kazdy z kim rozmawialam chętnie pomagal, doradzał, etc.. kosz faktycznie ma malo wokół wolnego pola, ale i tak nie zauwazylam aby ktos z niego namiętnie korzystal.muzyka mi pasuje. dla mnie wlasnie PURE ma klimat (moze inni wolą tzw. mordownie, ale mnie to nie jara), a jak juz mowilam- w niejednej silowni cwiczylam. nie pracuje ani w PURE, ani nigdzie indziej na etacie.

Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2012-03-06 13:34:02

Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2012-03-08 10:39:42

Stop wishing start doing

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownie w Dąbrowie Górniczej

Następny temat

Buty bokserskie gdzie kupic Śląsk pilne bardzo .

WHEY premium