SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silesia City Center Pytania. sląsk.

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7786

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
hehhe wiedziale,ze ktos wkoncu to nap :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
kocio jak bedziesz to nap czy jutro pasue co ten trening jak cos nie wiem njakis tele czy cus abysmy sie dogadali pozdrtawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
mi jutro pasuje naweto tej godz co teraz chodzisz caly czas bo jutrom wolne mam:) wiec jak mozesz to nap czy aktulane czy cos najlepij na kom bo nie wiem czy bede jutro na forumjak cos pisz ze z sfd itd
502 994 688 pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
co??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dzis i jutro w ogole mnie nie bedzie, bo mam sporo spraw sluzbowych do zalatwienia, ale w innym dniu- jak najbardziej

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
aha no spoko hmmm tylko ze najwczesniej w sobote chyba bede wiec sie jakos zgadamyco i jak ewentulanie w piatek ale tegojeszce nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
spoko...na najblizszy rok mam nowy kontrakt zakupiony, wiec na pewno sie jeszcze spotkamy

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dobra, wczoraj załatwiłem sobie legitymację, i nie muszę płacić za karnet pełnej kwoty. Czy w ProActive również honorują zniżki dla uczniów? Po pracy jadę się zapisać na któryś z kompleksów fitness/siłowni, dlatego będę wdzięczny o jak najszybsze info.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36567
na bank jest jakas znizka w proactive dla studentow bo kumpel tam chodzil i o tym wspominal
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownie w Dąbrowie Górniczej

Następny temat

Buty bokserskie gdzie kupic Śląsk pilne bardzo .

forma lato