SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siatkówka - newsy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 100441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Okaze sie dzordzu juz niebawem. Mam nadzieje ze Gruszka nie bedzie juz grac xD

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
jedyna opcja gdyby (oby nie) kontuzja Wlazłego, Kurek na atak, i przyjmujacy, Winiar,Kubiak,Ruciak,

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Reso, ale powiedz mi po co nam Wlazly jesli ma byc zawodnikiem zapchaj dziura? Powiedz mi szczerze wniosl cos do kadry w sezonie 2010 wg ciebie? Brakowalo ci go w 2009 roku?
Bo wg mnie nic nie wniosl i swietnie sobie bez niego poradzilismy, wiec nie ma co plakac, bo kadra to nie klub i MW doskonale to wie, wie tez z kad plyna pieniadze na jego konto i to sie nie zmieni Czasy gdy Wlazly chcial grac w kadrze i sie staral minely. Wyrobil sobie marke w Belchatowie, a tam dla kadry go zniszczyli robiac z niego boga i dajac mu dlugoletni dobrze oplacony kontrakt

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Jezeli bedzie mial chec do gry i bez zadnych fochów to chce go bardzo, jak ma byc sytuacja sprzed 2/3 lat, to NOT
Ale sam widzisz, ze jak jest w formie to w PL nie ma sobie rownych,
pomysl tylko: Wlazły,Kurek,Winiar,Guma,Zator/Igła/Mozdzon/Plina/Kubiak/Drzyzga/Ruciak/Czarnowski i mamy sklad jak sto ....

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Czy sklad ten z MŚ 2010 roznil sie znaczaco od twojego? Nie Czyli mamy sklad na 18 miejsce w swiecie

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Przyjecie: Winiar Kurek Bartman Kubiak Mika
Libero: Zatorski
Rozegranie: Zagumny, Drzyzga

To są dla mnie tzw. pewniki jak zadania z matmy na maturze :D sprawa ataku i środka jest OTWARTA, a smie rzec nieprzewidywalna! :P

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Najbardziej co mnie obawia przy nowym selekcjonerze nieznajacym polskiego rynku siatkarskiego, to wzorowanie sie na poprzedniku... Mysle, ze dla Anastazjego tacy zawodnicy jak Kubiak, Mika czy Drzyzga to anonimy... Bartman i Zator polanonimy... Oby sie nie okazalo, ze sklad nic sie nie zmieni, bo nie wytrzymam Mozdzonka aka Drewniak i Bakiewicza aka libero z zagrywka...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Co chcesz od Mozdzona ? jeden z lepszych srodkowych PL
a Mika do reprezentacji ? no way

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Mika no way? A kto bedzie grac w kadrze za pare lat? On moze ogarnac juz za rok/2 lata jak dostanie wiecej szans w Resovii. Travica ponien dac mu szanse z dobrym klubem + podstawowym skladem reski na boisku nie grzyby i jozki.

Korzonek ostatnio zagrywki brak, atakow nie konczy a w bloku jak nie zacznie czytac gry jest bezuzyteczny.

http://www.volley24.pl/index.php/2011020713787/PlusLiga/Walkower-dla-Farta-Kielce

W tym sezonie mialy byc zniesione walk overy i obarczac wina sedziow czy cos mi sie pomylilo :O

Zmieniony przez - Marioslaw w dniu 2011-02-08 08:21:19

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Mariosław mowie na teraz ze Mika nie bardzo do repry,chudzinka taka sily nie ma w ogole, przyjecie oki gitara jest, zagrywka tez ukąsi, ale to jescze nie to, ale Kurek tez taki był 3/4 temu a teraz ?

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie po bieganiu

Następny temat

Rozciąganie dynamiczne a statyczne

WHEY premium