SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie Rzeszów

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70735

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 247
ja polecam ONE FIT w nowym świecie na krakowskiej (największa w rzeszowie - tylko sztangielki do 40 kg :/ reszta rewelacja...) W cenie można chodzić na dodatkowe zajęcia np z boksu :)
Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6809
Witam!
Szukam siłowni w Rzeszowie na okres ok 2 miesięcy- będę chodził 2, max 3x w tygodniu (dla mnie to dodatek do treningu wytrzymałościowego - kolarstwo).
Mieszkam na Zalesiu, ale często jestem też w okolicach centrum (Plac Wolności).
Nie mam zbyt dużych wymagań co do sprzętu, jeżeli chodzi o trening siłowy jestem raczej początkujący. Dobrze jakby była czynna w weekendy (również niedziela).

Może moglibyście coś doradzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2961
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6809
A wiecie coś może nt. siłowni Hercules? Jest gdzieś na os. Zimowit/okolicach Zalesia.

CoolGym wydaje się być ok, ale trochę drogo wychodzi - no chyba, żeby wziąć karnet student, ale tu jest poważne ograniczenie - tylko do 16:00...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2961
Czy ja wiem czy drogo ;) jeden z tańszych karnetów open w Rzeszowie.

Na sweetdeal do konca weekendu proponują karnet do city fittnes za 99 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19158
Co do siłowni Hercules na Zalesiu(ona sie chyba Pitt Bull nazywa) to jest na ulicy Krokusowej, chodziłem kiedyś - karnet open - 60zł, siłownia ok, właściciel zna się na rzeczy.
Polecam siłownię Paco Gym, ale jest dużo dalej na ul. 17 pułku piechoty(miedzy langiewicza a dąbrowskiego) bardzo fajna atmosfera, ogólnie chyba zostanę tam na dłużej. Karnet open również 60zł
Na akademikach na ul. Cichej jest 1.02 otwarcie siłowni o 16, jak chcesz możesz wpaść, tam będziesz miał chyba dość blisko:)

Zmieniony przez - rodstewart w dniu 2011-01-29 19:06:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
jaka obecnie polecicie siłownie ?
myslę nad cool gymem w grafice lub o extreme fit na rosirze, jak tam z zainteresowaniem? dużo ludzi?
Ewentualnie one fit w nowym świecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7403
Cool gym polecam sam bujam tam co pewien czas , siłka na rosirze troszkę za mała ale jak kto co woli a siłka w nowym świecie chyba jet dość droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7403
Mógłby ktoś podać dokładny cennik karnetów na siłownie w nowym świcie ONE FITNES tylko nie te co są na stronie bo tam tylko 2 karnety są opisane a jest ich chyba z 6 rodzajów.Szczególnie interesuje mnie karnet studencki/osoba ucząca do 16 oo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
w One Fit ja mam studencką z umową na 3 miesiące to płace 123 zł i mam Open. Nie wiem czy nawet jest jakaś możliwość do 16 ( u studenta) ale sprawdze jutro to Ci napisze.

Instagram : zdrowie.odzera

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

Sztuki walki - Rzeszów

WHEY premium