SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie Rzeszów

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70544

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Ja także zapraszam na Pako Gym, niedaleko Cool gym :)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1754
Czy istnieje jeszcze siłownia na Ofiar Katynia właścicielem był Bogusław Lech?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 582
.

Zmieniony przez - astatine24 w dniu 2014-04-06 05:42:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2763
Hey
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2763
Chcialbym zamienic CityFit na jakas siłownie mniej oblegana, troszke mi nie pasuje czekanie na sprzet wolny.
Co polecacie bez karnetow. Zalezy mi zeby nie bylo tłumow, wystarczajaca ilosc wolnych ciezarow i na maszynach od czasu do czsu chetnie bym pocwiczyl.
Myslalem o Hadesie i Calypso na Hetmanskiej (jest umowa ale z miesiecznym wypowiedzeniem)
Poleccie cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2763
a moze extrme??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 250 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6897
najlepsza siłownia Hades polecam ! brak umów , karnet kupujesz co miesiąc , duzo wolnych cięzarów , maszyn i wszystkiego co potrzeba do treningu, pierwszy trening za darmo przyjdz zobacz a ci sie spodoba!

Poświęcaj się wszystkiemu w stu procentach, albo nie rób niczego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2763
tłoki sa? ja raczej w godzinach porannych bede chodzil 8-11 i czasami o 18, spokojnie mozna poczcwiczyc? bo to co sie dzieje w city fit to jak dla mnie odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 250 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6897
Tak spokojnie da rade , nie ma tłoku a nawet jeśli by był sprzętu jest tyle ze nie ma obaw np. 4 bramy są, 4 płaskie ławki dwa zestawy hantli od 4- 55 kg itd. kazdy sprzet jest podwójnie !

Poświęcaj się wszystkiemu w stu procentach, albo nie rób niczego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2763
o to spoczko, ceny aktualne tak jak na stronce? czyli 115 zeta i 150 z szejkami itp czy inne?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

Sztuki walki - Rzeszów

WHEY premium