SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie Rzeszów

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70668

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
wiecej tzn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 672
siema, potrzebuję silownie w Rzeszowie w pobliżu ul.warszawskiej konkretnie od ZS Spożywczych. im taniej tym lepiej nie potrzebuje jakichs rarytasów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1015
Chyba najbliżej SPARTA na Kochanowksiego

Każdy z Nas ma swoje 5 minut

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 672
a slyszalem też o (chyba) Kuźni gdzies blisko urzedu marszalkowsiego że dobre ceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1015
Ja tam nie słyszałem o żadnej Kuźni ...

Każdy z Nas ma swoje 5 minut

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 247
"kuźnia" była jakieś 8 lat temu w piwnicach koło 6 LO teraz tam jest Urząd Marszałkowski ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 672
aha xD hehe nie wiedziałem. No własnie a ta Sparta jest blisko bywa tam ktoś? jakie ceny bo na necie nie widzę duzo ludzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1015
Sama nazwa wskazuje na to że raczej sa tam spartańskie warunki :D Ale nie koniecznie, bo sam jej nie sprawdziłem, mimo tego że mam do niej 2 minuty z buta. Ponoc jest mało sprzętu, siłownia jest w piwnicy itd. Jak sprawdzisz to daj znac jak to wygląda :D

Każdy z Nas ma swoje 5 minut

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1015
Ale w tych okolicach juz nie daleko masz na Extreme przy wejściu na basen Rosiru, tam jest git.

Każdy z Nas ma swoje 5 minut

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 672
Rosir to koło mojej szkoły nawet by mi pasowało, a w tej siłowni jak? dużo ludzi? idzie dostać jakąs porade od tych doświadczonych? puszczają z napojami?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

Sztuki walki - Rzeszów

WHEY premium