SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia z rana - jakie podjąć zasady treningu?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 140
Witam. Mam pytanie. Zaczynam prace o 10.00 rano i mam czas by z rana ćwiczyć. Co powinienem robić w tym wypadku, by nie popełniac błędów.
Zamierzam ćwiczyć od poniedziałku do piatku zawsze rano.
1. Jaki plan treningowy obrać?
2. Kiedy robic aeroby?
3. Jakich suplementów i odżywek używać? Zaznaczam, że miesięcznie mogę przeznaczyć 400-600pln na odżywki.
Mam 173cm wzrostu, 98kg wagi(nadwagi raczej) wskażnik tłuszczu 28%
Prosze potraktować to co napisałm powaznie. Nie sa to jakies chwilowe zachcianki. Skópiam sie powaznie na zmianach w odżywianiu i ćwiczeniach, dlatego pytam o takie rzeczy jak powyżej.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Proponowałbym rano zrobić brzuch i aeroby, a siłownię pod wieczór.

O której kończysz pracę?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 140
Kończe pracę o 20.00 i nie mam juz sił na trening, dlatego zależałoby mi na treningu z rana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No to musiałbyś wstać wcześnie a aeroby robić w inne dni.

3 x siłownia i 3 x aeroby

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 140
Witaj Michail. Jesli się moge zdać na Twoja pomoc to bardzo byłbym Ci wdzięczny.
Sytuacja u mnie wygląda nastepująco.
Wzrost 173cm
Waga 99kg
Spora nadwaga
Od 2 maja wziąłem się twardo do roboty. Siłownia jak narazie 3 razy w tygodniu. Obecnie wykonuję ćwczenia ogólnorozwojowe. Nie koncentruje się konkretnie na planie treningowym, chce się poprostu rozruszac.
Wstaje rano, biore:
- Thermo Speeda 1kaps. Fajnie na mnie działa.
- Kre-Alkalyn Mega Caps 2 kaps.
- po 30min - 1 porcja Massive Gainer Activity
Rano zawsze 20 minut szybkiego marszu na bierzni pod katem 15%. Leje się ze mnie ze caly dres jest mokry.
Na silowni do 1,5l wody niegazowanej wsypuję 3 porcje Carbo i w zasadzie wszystko wypijam w ciagu godziny. Zauwazylem ze odkąd wypijam Gainera przed silownia i Carbo w trakcie ćwiczeń, mam o wiele więcej siły i mogę dzwigac większe ciężary i wykonać więcej powtórzeń.

Po siłowni 20minut sauny

O 10.00 Pol porcji gainera i 2 porcje bialka (50g)

i w zasadzie nie wiem dalej jak postepowac, gdyż kolo godziny 14 czuje sie senny, a mam siedzacy tryb pracy. Pracuje do 20.00.

W ciągu tych 3 tygodni cwiczen przytylem 3kg.
Mam pewien problem. Mam spory brzuch sam tłuszcz w zasadzie. Po silowni i po saunie jest on mniejszy. Wieczorem natomiast tak jakby sie powiekszal woda podsórna się w nim gromadziła.
Nie wiem co mam robic i jak mam robić, czy najpierw redukowac tłuszcz, czy robic wszystko by zdobywac masę.
Bardzo prosze Cie o rade w tej sprawie. Nie mam ułożonego ani dirty ani planu treningowego, a chce sie oprzec juz na konkretnych podstawach.
pozdrawiam i czekam na znak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No i konflikt celów.

Chcesz jednocześnie gubić, budować i mieć siłe.

Powtarzam - rozgranicz dni siłowe i aerobowe, bo nie wyrobisz w tak niewielkim przedziale.

Do każdego typu dnia i aktywności musisz dopasować dietę.

No i sorka, ale pijesz zapychacza i jednocześnie zależy Ci na gubieniu sadła - nie widzę tego

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jak coś - późnym wieczorem jestem na GG.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 140
Michail czekam na odpowiedz odnośnie naszej współpracy. Mija już 4-ty tydzień. Pieniądze (90pln) za prowadzenie w treningach wpłaciłem na Twoje konto i ani planu treningowego, ani maila, ani żadnej informacji od Ciebie nie otrzymałem. Jeśli tak ma wyglądac współpraca z Tobą to dziękuję i prosze o zwrot pieniędzy.
Pozdrawiam i mam nadzieje, że juz nie trafi się naiwniak taki jak ja, którego będziesz "prowadził w treningach".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
A to ciekawe...

... znowu polubiłem żelastwo.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocencie plan

Następny temat

Specjalny trening mieśni brzucha bruca lee

WHEY premium