SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia początkujący

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4955

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

90

Wzrost

190

Staż treningowy

1,5 miesiąca :P

Obwód pasa

-

Obwód klatki piersiowej

-

Obwód uda

-

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

żadko

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

-

Stan zdrowia

-

Preferowane formy aktywności fizycznej

-

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

dieda białkow tak zwana Dukana

Wrażliwość na stymulanty

-

Możliwosci finansowe

200zl

Cel/problem/opis

spalić tłuszcz i nabrać troche miesni by wyglądać jak człowiek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
L-karnityna to kolego ma raczej znikome bądź żadne działanie. Poczytaj sobie badania na ten temat. A dla Ciebie nie potrzeba żadnych supli, tylko odpowiednia dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
b
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7198
Tylko pobierznie przeczytalem

200zl hmmm kup sobie za to kup dobre buty do biegania lepsze od supli ;)

Przy twoim poziomie bf spalacz jest zbedny

Ogarniaj diete na 100% i wtedy waga powinna ladnie leciec i nie za duzo miesni nie spalisz (zawsze jak jestes na ujemnym bilasnie kalorycznym to ci delikatnie poleca miesnie czym lepiej dopieta dieta tym mniej )

Mozesz dac jakies zdjecia zeby zobaczyc jak wyglada u ciebie sytuacja

Zmieniony przez - Ziemiak20 w dniu 2014-01-18 22:02:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
Czy ja wiem czy l-karnityna ma znikome działania? Raczej metabolizm trzeba przyspieszyć. Niektórzy mówią że szkodzi, a niektórzy mówią że pomaga.

Znalazłem na bodybuilding com taki artykuł, nie wiem czy pomoże. http://www.bodybuilding.com/fun/ask-the-supplement-guru-carnitine.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7198
I tak mu to jest nie potrzebne przy jego wadze spalacz to na docinke a jak chce podkrecic metabolizm to interwaly i regularnie jesc tyle mu wystarczy spokojnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
interwały to prawda, ale przy <16% BF powinno pomóc. Regularne nieduże posiłki i z tym nie tłuczace to fakt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
ja bede cwiczyl na silowni i wmiedzy czasie palil fat to co po tym jest przeciez miesnie musze sie odzywiac ale znowu niechce przytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
moja budowa to endomorfik a zdjecie moze jutro dam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7198
potem masa z glowa ;)
Jak chcesz zeby miesnie rosly to musisz byc na dodatnim bilansie kalorycznym tylko jak bedziesz na zbyt duzym to znow troche fatu dojdzie (kwestia praktyki ile kcal bedzie dla ciebie dobre ;) )

Jak juz zejdziesz do niskiego bf to najlepiej 2 miechy masy z miech redu zeby trzymac bf na niskim poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego.

Następny temat

Bieganie przed siłownia

WHEY premium