SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia początkujący

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4957

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

90

Wzrost

190

Staż treningowy

1,5 miesiąca :P

Obwód pasa

-

Obwód klatki piersiowej

-

Obwód uda

-

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

żadko

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

-

Stan zdrowia

-

Preferowane formy aktywności fizycznej

-

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

dieda białkow tak zwana Dukana

Wrażliwość na stymulanty

-

Możliwosci finansowe

200zl

Cel/problem/opis

spalić tłuszcz i nabrać troche miesni by wyglądać jak człowiek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
a czy silownia pomoze w tym i od razu mowie ze zadnych sterydow nie bralem po za lekami wziewnymi na astme ale to chyba niema nic wspolnego z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
Czy siłownia pomoże? Na razie spalaj tłuszcz, to to będzie raczej lepiej wyglądać. Potem buduj klatę, wyciskaj sztangę i rób rzeźbę. Po jak spalisz tłuszcz do 9-11%, to będziesz całkowicie inaczej wyglądał. Potem budując w tym rejonie mięśnie to powinno jakoś pomóc, ale jak mówiłem, najpierw spalaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
Sterydy z astmy raczej nie powinny tego powodować. Ja też miałem astmę i brałem te niebieskie i pomarańczowe inhalatory ale nic mi nie jest. Jeśli chcesz sobie poprawić oddychanie to ćwicz tabate. O tym wszystkim wkrótce będzie na tym blogu któru ci podałem więc czytaj a może się przyda :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
Być może sobie to pogorszyłeś jakimś tanim białkiem jeśli brałeś. Wiele białek jest z podmiotu sojowego a soja pogarsza gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
a dlbyś jakis mi plan do spalenia tłuszczu bede bardzo wdzieczny odrazu mowie ze na basen nie pojde po sie krepuje bo mam cyce ze nie jedna dziewczyne moge zawstydzic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
spoko. Zaglądaj na bloga to wkrótce będzie jakiś dobry plan. Ale to wszystko zależy od twoich możliwości. Jak możesz od razu 25 minut biegać to zacznij od tego. www.czasnatrening.blogspot.com No i polub naszą stronę na fejsie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
daj do niej link :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
www. czas na trening. blog spot.com ale wszystko bez spacji bo sfd filtruje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
a na fejsie to wpisz Czas na trening i powinno się wyświetlić logo z czerwonym hantlem. Tak jak damy plan na stronce to wszyscy skorzystają, więc będzie łatwiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
a wracajac do tego spalacza to dałbyś mi link jaki bede bardzo wdzieczny :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego.

Następny temat

Bieganie przed siłownia

WHEY premium