SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia inna niż Nasza

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
Cześć!

Chciałbym poruszyć temat siłowni innej niż Nasza, czyli takiej która nie jest Nasza "rodzima" . Na pewno zdażyło się Wam korzystać z siłowni innej niż na tą którą chodzicie często i tam właśnie ćwiczycie.

Podam swój przykład ostatnio byłem u dziewczyny na noc, następnego dnia miałem wrócić i iśc na siłeczke, jednak dziewczyna mnie poprosiła zebym został jeszcze jedną noc ( niestety uległem hehe) i tak sobie myśle kurcze przecież miałem zrobić dzisiaj plecy i bicepscy... Więc wybrałem się na siłownie na osiedlu Mojej dziewczyny ( nie wróciłem do siebie ponieważ mieszkamy w innych miastach) Wszedłem na siłownie, przebrałem się, i czułem się tak dziko, jak nie u siebie... nie wiedziałem od czego zacząć, chociaż zawsze wiem gdy chodzie do siebie na siłownie... czułem wzrok innych na sobie, do treningu przyłożyłem się jeszcze bardziej niż u siebie, pokazać im ze nie przyszedł świeżak, wszystko sumienni starannie, technicznie, jednak nawet bo skończonym trenigu nie miałem takiej satysfakcji jak u siebie tej pompy tego *******nięcia...

Co Wy uważacie na ten temat? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ja oprócz swojej domowej siłki ćwiczyłem jeszcze na 4 innych i wszędzie ćwiczyło mi się dobrze być może dlatego ze te 3 to też były "domowe" i zawsze z kolegami ćwiczyłem no i jedna szkolna to tez sami swoi A w domu ćwiczyłem sam, od czasu do czasu jakiś kolega wpadł poćwiczył z 3 miechy i pół roku nie ćwiczył a na innych siłkach w większym gronie zawsze szło mi lepiej

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
to normalne, psychika odgrywa bardzo wazna role w tym sporcie, koncentracja, stres wszystko ma wplyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
pompy nie miales takiej jak u siebie bo nie jadles jak sobie sam zrobisz jedzenia
nie nakarmila Cie Twoja tak jak sam bys pojadł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Ja walnąłem maxa u wuja ;p nie chciałem być gorszy niż jego koledzy (średnia wieku 26 lat ) było 60 kg na gryfie i się nabijali ze mnie (dopiero zaczynałem) to podszedłem i podniosłem, kilka dni później chciałem spróbować na mojej własnej siłowni to ni chu&a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
ja lubie ćwiczyc u siebie ale na siłowni mam do wyboru więcej sprzętu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
cwicze u siebie, tylko kiedys czesto robilem pielgrzymki na rozne silownie znajomych, ale to kiedys

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
w domu najlepiej ale ja niestety nie mam za dużo sprzętu na chacie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2139
W swojej wlasnej stajni, samorobki i troche kupionego. popmujemy we dwoch z sasiadem. dawniej w technikum wpadalem do miasta na silke ale jakos tak z innymi to nie to samo. a tak u siebie pod dachem w warunkach hard( ponizej 0 ) to jest cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Jest tak jak mowisz Viciouslov, sam tam mialem jak sie przenioslem z piwniczej silki na publiczna... ale pare trn i sie przyzwyczailem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ja tez czasem zawitam na publiczną siłkę, ale po pierwsze odstrasza cena (7zł jedne wejście 1,5h) a po drugie dziwnie jakoś. Ale na publicznej siłce ciężary mi lepsze wchodzą ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy , minerały , carbo w wieku 15 lat

Następny temat

Czy to Już wszystko stracone??

WHEY premium