SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia Fitness Club S4 - ul Modlińska, Warszawa

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8027

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8102
Szukałem, szukałem (być może źle :)...) i jakoś nie udało mi się dotrzeć do uwag na temat tej siłowni.

Sprawdzał ktoś? Polecacie czy raczej unikać? Kadra trenerska dobra? Jestem początkującym, więc aspekt ten ma dla mnie bardzo duże znaczenie. A może działający tam trenerzy pojawiają się również na SFD?

Ceny, godziny otwarcia, dojazd itp znam (mieszkam dość blisko) i w sumie chyba będę się tam wybierał, wcześniej jednak chciałem zapytać Was o opinie.

Będą zobowiązany :)

Zmieniony przez - Kamaze w dniu 2009-09-04 12:33:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
jeżeli chodzi o godziny, to od 6:00 startują world class w marriottcie i first class fitness w radissonie. w tym pierwszym wiem, że cenowo naprawdę jest świetnie (gwiazdkowe promocje), godz. 6:00 - 23:00, basen, sauny itd. no i ręczniki dostajesz za każdym razem, co ma znaczenie jak potem nie musisz taszczyć mokrego sprzętu do pracy. tyle że trzeba zapłacić za rok z góry.

pure w tarasach też zdaje się, że od 6:00 jest. tylko tam bez ręczników i drożej.

Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2011-12-18 17:37:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
byłem na chwilę, sprzęt mają ok, da sie i trenować i ćwiczyć. tyle mogę powiedzieć :)

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 526
Też tam pewnie będę chodził, albo do Tokio Fitness przy Światowida . Z tego co widziałem to w S4 jest całkiem fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1
też zaglądam jest OK, czysto, sporo sprzętu, także jest na czym "popracować", polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
Mieszkam zaraz obok tego S4. przez jakiś czas tam chodziłem na siłownię i było nawet przystępnie. Co ważne...nie było dzieciarni któa wszystko wie najlepiej. Człowiek w spokoju mógł poćwiczyc. wiec generalnie oki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8516
Wie ktos czy maja tam rowerki a nie daj Boze ergometry ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
mają i faktycznie jest czym cwiczyc tam elegancki podjazd

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8516
A powiedz mi jeszcze jak wygląda sprawa z pryszncami? Odzielne kabiny czy zbiorczy "gayroom" ;)?

Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
a co wstydzisz sie?

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8516
Nie chcę żeby się kompleksów nabawili ;)

Więc jak tam to wygląda?

Zmieniony przez - proba12 w dniu 2011-12-15 14:13:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
skoro zastanawiasz się nad zapisaniem się tam, to wnioskuję, że masz relatywnie niedaleko od domu/pracy. czy nie łatwiej w takim razie pójść osobiście i po prostu zobaczyć? wszystko będzie jasne; prysznice, ile osób ćwiczy w danej godzinie etc.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wawa siłownia okolice ul. Gagarina

Następny temat

Treningi kopane

WHEY premium