SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia/Suplementy

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
Witam!
Mam 15 lat i od 3 miesięcy chodzę na siłownie.
Efekty nie są jakieś straszne więc popytałem kilku znajomych doświadczonych z siłowni o suplementy.No i zaproponowali mi odżywkę typu Gainer więc szukałem na allegro kilka i znalazłem ale mam dylemat i nwm co kupić ;/
Może wy mi doradzicie co się bardziej opłaca kupić .macie tu linki do trzech dla mnie interesujących gainerów ;)
olimp-gain-bolic-6000
olimp-carbonox te dwa na raz chce kupic ..wyjdzie mi to ok. 120zł jakościowo chybą nie są złe bo Olimpa :) ale mam tu jeszcze jedną odżywke typu Megabol ------->megabol-7-kg-gainer-737
I mam dylemat bo jest 7kg za ok. 130zł firmy Megabol Gainer 737 i 4kg gainerów za 120zł firmy Olimp i nwm które wybrac albo te 4kg lub 7kg ;/ RATUJCIE! :D

Zmieniony przez - domer w dniu 2014-05-28 18:29:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 423
Lepiej zainwestuj te pieniądze w normalne jedzenie i staraj się spożywać 5-6 posiłków dziennie, przestrzegając 10 zasad żywieniowych znajdziesz je w podwieszonych tematach. Gainer to nic innego jak jedzenie w proszku, nie lepiej zjeść coś normalnego ?
Koledzy dając Ci taka rade poszli na łatwizne, że się tak wyrażę, no chyba że nie masz możliwości, chęci do jedzenia to wtedy możesz się nim wspomóc. Osobiście polecam mutant mass, w większości gainery różnią się smakiem.

Zmieniony przez - krupczata w dniu 2014-05-28 15:56:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Masz dietę? PEWNIE NIE! Bo gainer jest jedynie uzupełnieniem diety, gainer wyrównuje braki w diecie a nie zastępuje posiłek, więc jeżeli nie masz diety to po co ci gainer? Zacznij jeść! Jeść dużo! Poczytaj trochę, ułóż dietę i wróć tutaj.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 423
Bebolek wątpie żeby 15 latek miał dietę a wgl ją trzymał, chyba że naprawdę wie czego chcę :D
gumbi posłuchaj rady kolegi wyżej a będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Gainer to tona cukrów, stosowanie go pomoże Ci jedynie w przyroście tkanki tłuszczowej.
Zacznij się zdrowo odżywiać i nie marudź.

Dla Ciebie dział Junior.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2014-05-28 16:18:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94759 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669947
zacznij jeść

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
no dobra..ułozyć diete i wpieredalać ile po padnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
tyle że pytanie bylo inne...co mialem wybrac a nie pierdu pierdu o gainerach bo juz duzo wiem na ich temat jak dzialają itd :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doreta

Następny temat

wynik badania histopatologicznego

WHEY premium